2737
2739

داداشم ریتالین مصرف میکرد

ب مدت ۱۰ ۱۱ سال

فقط تحرک داشته باشه

بعد اینکه این بچها تا حد ممکن نباید خاطرات بد داشته باشن

چون ۵۰ سالشونم باشه از خاطرشون نمیره بخاطر حافظه قویشون

تو همانی میشوی که می اندیشی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشم ریتالین مصرف میکرد ب مدت ۱۰ ۱۱ سال فقط تحرک داشته باشه بعد اینکه این بچها تا حد ممکن نباید ...

پسر منم سه سالشه 

حافظش خیلی زیاده 

ریتالین آرومش میکرد ؟از چند سالگی مصرف کرد

2742

بله من هستم ،درمان دارویی اصلا نداره  ،درمان داروی گیاهی اصلا نداره ،چون این راههارو رفتم ،فقط با داروی شیمیایی باعث تمرکز یا گاها ارامششون میشید ،اونم موقتی،من دارو رو از سن ۷ سالگی شروع کردم ۳ ماه دادم دیگه ندادم چون دیدم تمرکز بچم نسبتا خوبه ،فقط بسیار شیطون هستم

پسر منم سه سالشه  حافظش خیلی زیاده  ریتالین آرومش میکرد ؟از چند سالگی مصرف کرد

از سه سالگی ریتالین خورد

وقتی میخورد تبدیل میشد ب ی بچه بی جون مظلوم

خیلی غصه میخورم هنوز بخاطر اون صورت مظلومش

توروخدا فقط وقتی میبینید تو چیزی استعداد داره بزارید بره کلاسش و تو اون حرفه فعالیت کنه.. داداش من نتونست ینی خانواده دستش نمیرسید کاری براش کنه عاشق رباتیک و ساختار وسایل و اینا بود.. الان یه سر خورده بیکار پر از فکر منفی و خاطرات بده...

بله من هستم ،درمان دارویی اصلا نداره  ،درمان داروی گیاهی اصلا نداره ،چون این راههارو رفتم ،فقط ...

پسر من علاوه بر شیطنت حالتای دیگه هم داره که آزار دهنده است 

مثل پرخاشگری با کوچکترین چیزی که داد جیغ گریه

من بسیار بیش فعال بود دکتر گفت بیا حجامت کن قبول نکردم ،بعد آبله مرغون گرفت زد به چشمش ،مجبور شدم حجامتش کنم ،متوجه شدم اون زمستون هم سرماخوردگیاش به شدت کم شد هم بیشفعالی ،الان سالی دوبار حجامتش میکنم

2738
از سه سالگی ریتالین خورد وقتی میخورد تبدیل میشد ب ی بچه بی جون مظلوم خیلی غصه میخورم هنوز بخاطر او ...

واقعا ریتالین آرومش میکرد چه عالی 

منم دوست دارم پسرم مظلوم بشه آروم بشه 

خودمم بهتر میتونم بهش محبت کنم یا بزارمش مهد کودک

پسر من علاوه بر شیطنت حالتای دیگه هم داره که آزار دهنده است  مثل پرخاشگری با کوچکترین چیزی که ...

عزیزم بگم بچه من چکار میکرد،بگم چند بار از مغازه بیرونم میکردن خانم بچتون و ببرید ،بعضی روزا خون گریه میکردم ،رفت و آمدم با فامیل قطع کردم چون می دونستم پشت سرم خواهند گفت بچش دیونست، ولی خب با افزایش سن کمی میتونن خودشون و مدیریت کنن ،همین الان که دارم این مطلب و می نویسم بچه بزرگ اومد زد تو سرم ،من یکی خودم قرص اعصاب میخورم از دست این بچه ،بچه بیشفعال خیلی اذیت میکنه خانواده رو 😔 

واقعا ریتالین آرومش میکرد چه عالی  منم دوست دارم پسرم مظلوم بشه آروم بشه  خودمم بهتر میت ...

درمان دارویی عادت میاره متاسفانه

من مادرم تمام پزشکای تهران کرجو میرفت هر کس یه چیزی میگفت

کار درمانی بازی باشگاه فعالیت زیاد اینا براشون خیلی خوبه 

اینجور بچها پدری میخوان که حوصله داشته باشه که داداش من نداشت

حجامت ؟ آخه چه ربطی داره بیش فعالی به حجامت  به نظرم داری تلقین می‌کنی

نه عزیزم بچه هایی که بیشفعالند مغز گرمی دارند ،حجامت خون رو از مغز میکشه پایین ،مغز سردتر میشه ،اون پسرم که بیشفعال بود خوب شد ،اون یکی که بیشفعال نبود اعصابش ضعیف شد چون مغزش سرد تر شد ،الان هم اگر نمیخوای حجامت کنی روغنای خنک بزن به ملاجش اثربخش هست

2706