2733
2734

میدین؟ به معلم آقا؟ 

چون خیلی باعث پیشرفت تون شده و خیلی زحمت کشیده

کاربری متعلق به دونفر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگر همه هماهنگ کردن ندن منم نمی دم به جاش می ذارم پایان سال به عنوان تشکر براش یه هدیه کوچیک می خرم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
2740
اگر همه هماهنگ کردن ندن منم نمی دم به جاش می ذارم پایان سال به عنوان تشکر براش یه هدیه کوچیک می خرم

نه هماهنگ که نکردن ولی خب قصدی واسه هدیه دادن هم ندارن

کاربری متعلق به دونفر است

من استاد گیتارم آقاست چون‌چهارشنبه کلاس دارم و روز معلمه یه شکلات از این شیرینی فروشی ها میخرم میدم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بله این نشان دهنده شخصیت شماست  برای کسی که براتون زحمت کشید تا حد کمی جبران کنید

سال به سال هر سال‌ صحبت از نفت و چراغ و سپیده‌دم است صحبت از سفره گشودنِ صبح است صحبت از علاقه عجیبی‌به اسمِ عدالت است اما پرده‌ها تاریک پدرها خسته سفره‌ها خالی....
2706