2733
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43314 بازدید | 816 پست
بهترین کاره عروسی بدون بچه  من خارج نرفتم عروسی ولی قطعا مادرا بچه هاشونو ول نمیکنن وسط

حالا که بحثش شد دلم میخواد اینو بگم 

من مراسم عروسی خیلی دوست دارم ولی دلم میخواد یه مراسم باشه که انواع غذا و همه چی و آهنگ باشه اما لباس خودم ساده باشه هر کسی هر چی خواست بپوشه حتی سفید 

آرایشم خیلی زیاد نباشه نرمال باشه

و بچه نباشه

تقریبا مثل خارجیا 

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️ ️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل شلوغی نیست گرونیه ! 

متوجه میشید؟ 

منم همینو میگفتم تا عروسی خودم شد گرچه بعضی بیشعورا بچه رو بدون دعوت اوردن ولی وقتی نفری ۹۰۰ ت هزینه میشه 

شما اگر بیشتر از پول غذا تون هدیه میدید ببرید

من موافقم چون هیچکس بچشو نگه نمیداره همه بچرو میندازن وسط عروس دوماد بیچاره اون همه هزینه میکنن یه خاطره درست حسابی براشون ثبت بشه تو تمام فیلما بچها وسطن یا پاشونو میذارن رو دنباله تور عروس و...اگه خونواده ها یکم درک داشتن و بچشونو ول نمیکردن وسط این اتفاق نمیفتاد که الان بگن کلا بچه نیارین

2731

خب هیچکس بچشو ول نمیکنه تنها بره عروسی اون گوزویی ک‌گفته بچتو نیار بعد فیلم عروسیشون میشه عین این بی کس و کار های بدبخت ک هیچ فامیل و آشنایی ندارن🤣یه فیلم ک فقط عروس و دومادن

اره واقعا کسی که درک شعور نداره واسش مراسم مردم و فیلم مردم که کلی بابت برتامه ریزی و هزینه شده مهم ...

بنظر منم اینا دوست دارن بچه بیارن وسط  عروسی ولشون کنن خودشون بگن بخندن انگار شهربازیه

عروسی من فیلبردارم هرکار میکرد بچه ها برن کنار موقع رقاصی نمیرفتن الان تو فیلمم انقدر ک تعداد بچه ها ...

تا جایی که یادمه پول رو سر عروس میریزن که بچه ها جمع کنند. همیشه همین بوده

2740
اره منم یادمه

یکی از کارتهاش رو دارم زیرش نوشته

امید است نوگلان شما زینت بخش جشن تولد اولین فرزندمان باشند

مودبانه گفتن بچه نیارید

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

فرضا هم عروسو درک کنیم و خودمون بخوایم تنهایی بریم بچه ها رو کجا بذاریم تو خونه تنها؟ که یه اتفاقی بیفتع واسشون ؟ درستش اینه که نریم عروسی تااااااا وقتی بچه هامون بزرگ بشن . عروسو که نمیتونیم مجبور کنبم بچه هامونو ببریم اما میتونیم که نریم 

هم مشکل پوله 

هم شلوغی بچه ها 

من مخالف حضور بچه ها تو عروسی هستم 

فقط چندتا بچه از نزدیک ترین آدمای عروس و داماد مثل خواهر زاده و برادرزاده شون بیان کافیه 

دور و بریا دیگه نباید بیارن 

خدا به داد برسه از دست این فامیلا.مامان من وسواس داره کمی بعد همه میدونن حساسه بدتر لج میکنن.مثلا کف ...

اره بابا از قصد

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️
2706