2737
2739
عنوان

خانووم های مذهبی کمککککک تروخدا

183 بازدید | 28 پست

سلام عزیزانم کلیات مفاتیح خریدم و اولین باره میخونمش حدود یک هفته طول کشید ختمش کردم میخواستم اول کامل بخونمش بعد بهش عمل کنم اما خیلی قاطی قاطی هست حتی تو فهرستش هم قشنگ و مرتب چیده نشده کمکمممممممم کنید تروخدا بگید چیکارکنم 

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

مگه مفاتیح کتاب داستانه که بخوای حتما چندبار بخونیش 

هر دعایی که به کارت میاد بخون ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
مگه مفاتیح کتاب داستانه که بخوای حتما چندبار بخونیش  هر دعایی که به کارت میاد بخون ...

عزمزمه عمل هر روز جداست فکرکنم اگر خونده باشید متوجه میشید هر روز تقریبا آداب خاصی داره عزیزم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزمزمه عمل هر روز جداست فکرکنم اگر خونده باشید متوجه میشید هر روز تقریبا آداب خاصی داره عزیزم

عزیزم

2731

سلام خواهر لطفا قسم نخورید خوب نیست

متوجه نشدم یعنی چی؟

میخواین کل مفاتیحو یکجا بخونین؟

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

چه لزومی داره کل مفاتبحو بخونی عزیزم 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
سلام خواهر لطفا قسم نخورید خوب نیست متوجه نشدم یعنی چی؟ میخواین کل مفاتیحو یکجا بخونین؟

ببخشید‌گلم عزیزم کل مفاتیح الجنان رو حدود یک هفته خوندم نکته ب نکته اما نگاه مثلا هر روز آداب خاصی داره مثلا شنبه دعای شنبه زیارت پیامبر و تعقیبات نماز اصلا تو‌ فهرست مفاتیح اینا قشنگ نظم نداده خیلی عصبی شدم هرکدوم یکجایی هست دارم بخدا دیگ گریم میگیره

2740
چه لزومی داره کل مفاتبحو بخونی عزیزم 

عزیزم کل مفاتیح الجنان رو حدود یک هفته خوندم نکته ب نکته اما نگاه مثلا هر روز آداب خاصی داره مثلا شنبه دعای شنبه زیارت پیامبر و تعقیبات نماز اصلا تو‌ فهرست مفاتیح اینا قشنگ نظم نداده خیلی عصبی شدم هرکدوم یکجایی هست دارم بخدا دیگ گریم میگیره

ببین شما وقتی میری ترمینال معمولا هر ساعتی بخوای اتوبوس هست 

دعاهای مفاتیح هم همینه برای هر ساعت و هر روز آداب داره که بگه هر ساعتی بخوای هست 

آیا خود پیامبر و ائمه کل روز در حال انجام دادن این اعمال بودن ؟؟

اگر دین فقط بر پایه دعا و احکام باشه که دین ناقصی هست 

دین اسلام بر پایه اخلاق و عقل هست 

عقل هم میگه در حد نیاز انجام بده و بقیه روز کارهای دیگتو انجام بده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
قرآن رو ختم میکنن نه مقاتیحو

میدونم‌ عزیزدلم عزیزم کل مفاتیح الجنان رو حدود یک هفته خوندم نکته ب نکته اما نگاه مثلا هر روز آداب خاصی داره مثلا شنبه دعای شنبه زیارت پیامبر و تعقیبات نماز اصلا تو‌ فهرست مفاتیح اینا قشنگ نظم نداده خیلی عصبی شدم هرکدوم یکجایی هست دارم بخدا دیگ گریم میگیره

ببین شما وقتی میری ترمینال معمولا هر ساعتی بخوای اتوبوس هست  دعاهای مفاتیح هم همینه برای هر سا ...

میدونم‌ جانم اما همون چندتا کار هم قاطی قاطی هست مثلا یکیش ص ۵۰ یکیش ص۷۳ خیلی بده

میدونم‌ جانم اما همون چندتا کار هم قاطی قاطی هست مثلا یکیش ص ۵۰ یکیش ص۷۳ خیلی بده

چندبار که بخونی دستت میاد 

2706