2733
2734
بخداشاید این دو سال دو‌میلیون بهش داده باشه ن در صورت ازدواج مجدد مادر بچه رو میتونه ازم بگیره

اینو از کی شنیدی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
عزیزم تو الان بین بد و بدتر باید انتخاب کنی ببین کدوم راه بهتره؟ خونه پدرت با همه سختیهاش بمونی و ...

دیگ کم اوردم خودمم خستم دلم میخواد بخوابم دیگ صب پانشم از خواب انقد بی انگیزه ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیگ کم اوردم خودمم خستم دلم میخواد بخوابم دیگ صب پانشم از خواب انقد بی انگیزه ام

برات دعا میکنم عزیزم

من مطمئنم از پسش برمیای🫂❤️

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

اصلا ازدواج با دوست شوهرت جالب نیست .حتی اگر مرد خوبی هم باشه بازهم مشکلاتی داره .و اینکه مطمن باش دوری پسرت اذیتت می‌کنه واحساس خوشبختی نخواهی کرد بازهم بنظرمن فعلا تحمل کن انشا الله خدا جواب صبرت میده

دلم میخواد یکی بیاد باهاش شوهر کنم ببرم یه شهر دور بعد اونجا دیگ باهاش توافق کنم ک ولم کنه بره منم ب ...

اخه تو بر فرض همچین آدمی رو پیدا کنی 

باید تو اون شهر فکر اینم باشی کجا میخوای با بچت بخوابی چی بخوری 

اینا هم هست 

بنطر من خودتو بزن ب بی حیایی جلو داداشات وایسا 

بگو من‌نمیتونم زندگی و آینده ی بچه ی خودمو بخاطر فرهنگ مزخرف شما خراب کنم.اصلا هم خودتو ترسو نشون نده

شرع و قانون میگه بچه مال پدر هست

و تو هم شرایط نگهداری نداری و باعث تحقیر و اذیت بچت میشی

و هر لحظه باید منتظر گرفتن بچت باشی که هر روزت میشه جهنم و هر روز باید منتظر باشی بچت از مدرسه نیاد و بری کلانتری و بگن باباش بچه رو برده

بچت هم خدا داره بسپرش به خدا و برو دنبال زندگیت

خدا بهترین سرپرست و نگهبان هست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خیلی خانوادش پا درمیونی میکنن خواهرش زنگم میزنه هر روز میگه اشتباه نکن بیا پیش خودمون لااقل پسرت پیش ...

خب دختره خوب حرف درست رو میزنن . برو پیش اونا از دست خانواده ت راحت میشی بچه و رو هم بزرگ میکنی . والا به خدا هیییچ ازدواجی برای ملدری که بچه ش ازش دوره باعث ارامش نخواهد شد . بچه رو محکم بچسب و مادریتو بکن 

اخه کدوم زندگیو بسازم من اگ راهی داشتم ک مستقل بشم محال بود ازدواج‌کنم اجازه نمیدن از در خونه بزنم ب ...

عزیزم شرایطت سخته.من معتقدم نمیشه برای زندگی دیگران نسخه پیچید.خیلی دلم برای پسرت سوخت. خودم دو تا بچه دارم که شدیداً وابسته به من هستن و درک میکنم.

من اگر جای شما بودم، با پسرم میرفتم پرستاری ۲۴ ساعته سالمندان.درسته شاید شغل با پرستیژی نباشه ولی حقوق و جای خواب پیدا میکردم و محتاج خانواده نبودم و از طرفی پسرم هم از من جدا نمیشد.

شما الان اولویتت باید روح و روان پسرت باشه ، نه اجازه خانواده.

شرایطی داری که باید بین بد و بدتر انتخاب کنی.

فقط امیدوارم هیچ بچه ای بخاطر دوری از مادر، اشک بریزه و غصه نخوره

،

خب دختره خوب حرف درست رو میزنن . برو پیش اونا از دست خانواده ت راحت میشی بچه و رو هم بزرگ میکنی . وا ...

این پست رو نخونده بودم.

به نظرم پیشنهاد خوبیه.

بهتر از ازدواج زوری و دوری از پسرته

من 24 .اون اقا 26 مجرده پسرم 5 دلیل جداییم شوهرم خیانت کردو بیکار بود همش دنبال شوگر مامی داشتن ...

به نظرم  بخاطر هیچکس از بچه ۵ سالت نگذر   میگی سنی نداری   پس عجله نکن بزهر پسرت حد اقل   بزرگتر بشه   بچه بدترین اسیبو میبینه   تو سن خیلی خیلی بد وابسته ایه  نکن این کارو  

اسی یکی ازفامیلهای ماتوسن کم بچشو نگه داشت وقتی بزرگ‌شد گفت بیخودکردی عروس نشدی وبرامن موندی رفت طرف پدرش الانم خانمه موقعیت ازدواج نداره اگه بچتوبجای مهریت برداشتی برومهریتودوباره بزار اجرا تابهش فشاربیاد شایدبیخیال شه ولی اگه خواستگارت ادم خوبیه ازدستش نده چون با اون بچه اخرش تنهاییه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷