2737
2734

و امروزم هفته فرهنگه بیاین ببینین اصفونا خونا قدیمی آ خراب میکنند آ چند طبقه میسازن .شهری که واقعا نصف جهانم بیشتره ولی حیف دست آدمایی افتاده مسئول هسن مردم ناراحتن انگاری از جنس خود مردم اصفون نیستن .از رهبری ولایت فقیه استمداد طلب میکنیم به برکت خون شهدای استان اصفهان که کگره ۲۴۰۰۰شهید استان همین روزا هستش ،همه مسئولان از خود استان باشد تا آثارش بماند .

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
دنیایی مدرن قشنگ‌تره 

پس بناهای تاریخی ندیدی ببینی چه جذابیت وزیبایی دارن.  وقتی یه بنای تاریخی رو خراب میکنن انگار تمدن و تاریخمون رو با لدر ویران کردن.  دوست نداری بچه و بچه هاشون بدونن قدیم خونه ها چه شکلی بوده؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس بناهای تاریخی ندیدی ببینی چه جذابیت وزیبایی دارن.  وقتی یه بنای تاریخی رو خراب میکنن انگار ت ...

اره خوب شما درست میگی منم دیوانه وار عاشق بافت قدیمم، اما مشکل مسکن باعث این اتفاقات میسه 

الان مثلا داری اصفهانی حرف میزنی ؟

آره عزیز بازوم خولی خوب میتونم چون مامانبزرگم بابا م مامان خودم ترک آذری هسن عزیز

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
الان مثلا داری اصفهانی حرف میزنی ؟

بله

اره خوب شما درست میگی منم دیوانه وار عاشق بافت قدیمم، اما مشکل مسکن باعث این اتفاقات میسه 

مسکنمون مشکل نداشت تا اونجا که سیاست دولت تشویق به فرزنداوری بیشتر کرد وسیاست اقتصاد دلال ها و برج سازها رو به میدون اورد تا زمینها رو بخرن و برج و امارتمان بسازن خدا تومن بفروشن.  همین برج سازها و بساز بفروشا باعث تمام مشکلات و گرونی مسکن هستن اتفاقا

عزیرم اصفهان خیلی بارون اومده ?سیل اومده؟

پس چیچی میگون

پس چیچی میگون

باباجون پدریم اصفونی خالص خیابون شیخ بهایی هسن خونه قدیمی از جدش هست

مشکل مسکن خیلی وقته نیست 

مشکل گرونی مسکنه ،وگزنه با رشد جمعیت منفی کلی خونه ی خالی هم هست

مسکنمون مشکل نداشت تا اونجا که سیاست دولت تشویق به فرزنداوری بیشتر کرد وسیاست اقتصاد دلال ها و برج س ...

بله خوب، اما منی که دوتا مجرد  بی مسکن دارم ایا چارا ای جز کوببدن منزلم وساختن ی چن طبقه دارم؟ مثال بود البته، خونه من از بی کوچیکه به درد این کارم نمیخوره😂

2706