2737
2734
عنوان

زن پسرخالم زنگ زد بهم گفت به چه حقی شوهر من تورو رسونده محل کارت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کجا گفتم دوست بودم😐😐😐 گفتم از اول مثل خواهر و برادر بودیم

پسرخاله و پسر دایی و پسر عمو و پسر عمه هیچ وقت خواهر برادر نیستن .زن داداش و شوهر خواهر و اینا هم خواهر برادر نیستن .یعنی اگه ملت ما اینا رو بفهمن و حریم نگه دارن نصف دعواهای زناشویی حل میشن خود به خود 

📒📗📚✏️✒️🔍
آقا چرا واسه خودت دردسر درست میکنی دیگه فقط در حده سلام باش  پسر خالت بت گفت برسونمت بگو نه مم ...

اره دیگه از این ببعد اینو میگم

کلا بعد عقدش من ماهی یبارم نمیدیدمش که کارم به کارش بیفته

2728
چکار به اجتماا داری، یا به همسرت ااتماد داری یا نداری، اگه ااتماد داشته باشی که هر قدرم کسی بخواد خو ...

هر چقدرم شوهر آدم پاک باشه هرچقدرم مورد اعتماد باشه هیچ زنی از اینکه ی زنه دیگه بخواد جلو شوهرش عشوه بیاد یا دلقک بازی در بیاره حس خوبی نمیگیره 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
پسرخاله و پسر دایی و پسر عمو و پسر عمه هیچ وقت خواهر برادر نیستن .زن داداش و شوهر خواهر و اینا هم خو ...

کجا ما حریم شکستیم مثلا؟ 

فکنم حریمو باید زنش حفظ میکرد ن من

کجا ما حریم شکستیم مثلا؟  فکنم حریمو باید زنش حفظ میکرد ن من

اونجایی که شکایت زنش رو به شوهره کردین حریم شکستی . دیگه خب شما اخلاق زنش رو نمی دونستی سوار ماشینش شدی به کنار ولی وقتی زنش شکاکه و شما بعدش هم زنگ زدی به شوهرش گفتی زنت چی گفت و چی نگفت بعد دوباره اون رفته به زنش گفته چرا اینا رو گفتی و دعواشون شده باید حق بدی که دفعه ی بعد عصبی تر بشه . بعدشم کاربرا که توی زندگی شما نیستن ولی شما هی اصرار داری و میگی ما مثل خواهر برادریم که این اشتباهه

📒📗📚✏️✒️🔍
2740
بددلی بیماری روانیه که دلایل زیادی داره که رفتار درون خانواده یکیشه وخودکم پنداری یکی دیگشه 

ایشون به حدی بودت که سر عقدم به دخترا با چشم غره نگاه میکردن حتی دخترای فامیل خودشون. 

واقعا بنظرم ماجرای خیلی انچنانی نیس که بخواد اینجوری جنجال درست کنه. 

مخصوصا تا حالا مورد مشکوکی از منو شوهر ندیده

دوستاننن دقت کنید

پسر خاله اسی به زنش گفته دیرم شده نمیتونم برسونمت 

بعد اسی رو سوار کرده برسونه 

حق داره حساس شه اینم در نظر بگیرید

به شخصه البته اگر مت بودم حساس نمی‌شدم چون خونه هاتون هم نزدیکه پسر خالته دیگه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
اونجایی که شکایت زنش رو به شوهره کردین حریم شکستی . دیگه خب شما اخلاق زنش رو نمی دونستی سوار ماشینش ...

اولا منظور من از خواهر برادری اینه که ما هیچ وقت نمیتونیم بهم دیکه به چشم پارتنر یا زنو شوهر نگاه کنیم که من بخوام با قصد و غرض کاریو پیش ببرم

بعد وقتی خودش حالا حریم من هیچ به حریم خودش احترام نزاشته زنگ زده با داد و هوار حرف میزنه انتظاز داشتی چیکار میکردم؟ که این گستاخیش بی جواب میموند؟ 

حالا اگه محترمانه بیان میکرد من حتی معذرتم میخواستم ازش 

من که قضاوت نمیکنم ولی اگه الان همون عروسه تاپیک میز دمی‌گفت شوهرم قراربودبیاددنبال من ولی دخترخالشورسوندوبه من گفت دیرم شده خودت برو همه دخترخاله رونفرین میکردن ومیگفتن بنشونش سرجاش😂😂😂

خلاصه پسرخالمم اطلاعی از زنگ زدن نامزدش نداشت گفت چی شده و فلان. گفتم زنت زنگ زده همچین چیزایی بهم م ...

اییییییی این از ایناس ک فکرمیکنه همه میخواستن زن پسره شن این یهو تورش کرده

پسردایی منم موقع مجردی زن داییم دیگه نمیزاشت خونه ما بیاد وقتی سرباز بود این درصورتی بود ک ما باهم همبازی بودیم و واقعا من مثل داداشم میدونستمش

تا دختر خالشو گرفت الان سالی یبار همومیبینیم ولی ب من یجوری نگامیکنه زنش انگار این هنرکرده خخخخخ

م

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اییییییی این از ایناس ک فکرمیکنه همه میخواستن زن پسره شن این یهو تورش کرده پسردایی منم موقع مجردی ز ...

بخدا اره

این کلا مشکوکه. 

از اول با هیچکی نساخت، حتی بدون اینکه کارش داشته باشیم

2706