2737
2739
عنوان

زن پسرخالم زنگ زد بهم گفت به چه حقی شوهر من تورو رسونده محل کارت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 87 پست
الان زنگ زدی به پسرخالت پسرخالتم میره با نامزدش دعوا میکنه که چرا همچین کردی و نامزدش اون شکی که توی ...

نمیزاشت که توضیح بدم😐

صداشو انداخته بود سرش داد میکشید

منم گفتم یکی من بگم یکی اون بدتر میشه

الان واسش عبرت بشه الکی شکاک نشه و تهمت نزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنش میدونه من کاملا به چشم برادری دارم به پسرخالم، بشدت شکاکه و ابرو حیثیت براش مهم نیس

عروسا با خواهرشوهر تنی مشکل دارن شما که دیگه دختر خاله ای هیچوقتم با گفتن این جمله که مثل خواهرو برادریم، نمیشید

2731

عزیزم تو و پسر خالت خواهر برادر نیستین اون زن حق داره حساس باشه 

من اگه بودم دیگه با پسر خالم فقط در حده سلام علیک نزدیک میشدم نه بیشتر 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

بعد انگار اینا دعواشون میشه، دوباره زنگ میزنه بمن

منم گفتم احتمالا میخواد عذرخواهی و اینا بکنه

جواب دادم دیدم با عصبانیت و گریه داشت نفرین میکرد زندگیمو خراب کردی و فلان، تو فلانی و بهمانی

منم دیگه اینبار سکوت نکردم و گفتم تو چقد ذهنت کثیفه که از هیچی یه ماجرای کثیف ساختی بدبخت برو رو خودت کار کن، من بخوام بپرمم با یکی بهتر از شوهر تو میپرم تو غلط میکنی بهم تهمت میزنی، بهش الکی گفتم قبل اینکه زنگ بزنی گذاشته بودم رو ضبط صدا، بخوای زر اضافه بزنی، اینم تو فامیل پخش میکنم. 

تو قبلا چه رفتار مشکوکی از من دیدی که داری اینجوری تهمت میزنی

عزیزم تو و پسر خالت خواهر برادر نیستین اون زن حق داره حساس باشه  من اگه بودم دیگه با پسر خالم ...

بابا این خودش میدونه بین منو پسرخالم هییییچی نیس. 

من حتی گاهی اوقات ماهی یبارم پسرخالمو نمیبینم بهد عقدش، بعد رو چه حسابی زنگ زده تهمت میزنه

2740
از بس اجتماع خرابه

چکار به اجتماا داری، یا به همسرت ااتماد داری یا نداری، اگه ااتماد داشته باشی که هر قدرم کسی بخواد خودشو بهش نزدیک کنه شوهر شما طرف و میشونه سرجاش اگرم اعتماد نداری که این خانه از پایبست ویران است

البته که رفتار اون خانم اشتباه بوده

ولی شما هم خواهر و برادر نیستید، حتی اگه در حد خواهر و برادر بودید ،برای قبل از ازدواج بوده

حالا دیگه نیستید، پس بهتره به خاطر خودتون و پسرخالتون یک سری چیزا رو مراعات کنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چرا مریضه ،ایشون‌ میگه من یک مدت با پسر خالم دوست بودم ،بعد ایشون رفته با اون خانوم اردواج کرده ،هر ...

من کجا گفتم دوست بودم😐😐😐

گفتم از اول مثل خواهر و برادر بودیم

اون خواسته دعوایی که کرده سر تو خالی کنه چه تازه به دوران رسیدس ولش کن عقده ای رو  خوب کردی به پسرخالت زنگ زدی

✌خُوبِتُ میگَن بَدِتُ میخوان تَوَلُدِت نَ وَلی خَتمِتُ میان
بابا این خودش میدونه بین منو پسرخالم هییییچی نیس.  من حتی گاهی اوقات ماهی یبارم پسرخالمو نمیبی ...

آقا چرا واسه خودت دردسر درست میکنی دیگه فقط در حده سلام باش 

پسر خالت بت گفت برسونمت بگو نه ممنون شما با توجه به همسرتون هیچ خانومی رو هیچ جا نرسونی بهتره 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
2706