2733
2734

سردرد آبریزش بینی بدن درد دارم میمیرم 

بنظرتون برم دکتر سرم برام وصل میکنه ضررنداشته باشه؟

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حتما برو دکتر سرم بزن وقتی نمیتونی دارو و دم نوش بخوری سرم زنده ت می‌کنه هر چقدر میتونی مایعات بخور شیر داغ و عسل بخور سوپ بخور باید بدنت رو تقویت کنی که تموم شه استامینوفن ساده هم میتونی بخوری برو دکتر حتما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو دکتر سرم بزن وقتی نمیتونی دارو و دم نوش بخوری سرم زنده ت می‌کنه هر چقدر میتونی مایعات بخور ...

میترسم یه آمپولی چیزی بزنه بچم عیب پیداکنه

ولی واقعا دیگه توانشو ندارم یه بچه کوچیکم دارم دیگه بریدم الان سرم داره میترکه دماغمم کیپ 

وایییی انگار کرونا گرفتم لعنتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
میترسم یه آمپولی چیزی بزنه بچم عیب پیداکنه ولی واقعا دیگه توانشو ندارم یه بچه کوچیکم دارم دیگه برید ...

عزیزم به دکتر بگو بارداری اون خودش میدونه چه داروهایی میتونه برات مصرف کنه ،من تو بارداری کرونا گرفتم دارویی بهم نمیدادن دکترا ،عفونت وارد خونم شده بود و ریه هام درگیر شد با یه بدبختی خوب شدم ،اصلا نزار دیر بشه زود برو دکتر 

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی 🙏👼خدا جونم پسر کوچولومو صحیح و سالم برسون بغل من و باباییش و آبجیش 💖چشمام فقط خیره به دستای توهست مهربون پروردگارم ،کمکم کن ♥️پسر کوچولوی من ۲۸ مرداد به دنیا اومد و زندگیم رو رنگی رنگی کرد ،امروز ۲۸ شهریور پسرم یه ماهشه 😍😊تو که لبخند میزنی منو از نو میسازی پسرم ،تو رو اینقدر دوست دارم که نمیتونم با کلمات بیان کنم ،الان وارد یه تاپیک شدم که عنوانش این بود(مادر بودن چجور حسیه ؟؟)منم اومدم نظر بدم که دیدم با هیچ کلمه ای نمیتونم بیانش کنم ،نمیتونم بگم یه بچه وقتی وارد زندگیت میشه زندگیت چقدرررررر متحول میشه خداااا یااااا این حس خوب رو برای همه ارزو میکنم ،شکرت یا رب که منو لایق مادر شدن دونستی 🙃😍😍😍پسر کوچولوی من امروز ۶ ماهه شده و دیگه واسه خودش مردی شده ،بمونی برام عزیز مادر 😘تو و خواهرت دنیای من شدین ،باورم نمیشه ،من ،همون دختر شوخ و شیطونی که سر و تهشو میزدی ازش جوک و لطیفه و خنده میبارید حالا ۱۴ ساله که یه مادر نگران هستم ،اره من نگران فرزندانم میشم ،این خلصت و ویژگی مادرهاست ،الهی که ابجیت مامان بشه و تو بابا بشی و منم زنده باشم و اون روزها رو ببینم ،با موهای سفید و یه عصا تو دستم واسه بچه هاتون داستان تعریف کنم 😂

بلا دور باشه،وای منم عید مریض شدم شدید ،سرفه میکردم وحشتناک رفتم دکتر هیچی بهم ندادن فقط عناب دم میکردم میخوردم با آبجوش مردم تا خوب شدم،

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
بلا دور باشه،وای منم عید مریض شدم شدید ،سرفه میکردم وحشتناک رفتم دکتر هیچی بهم ندادن فقط عناب دم میک ...

عناب خوبه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عناب خوبه؟

آره برای سرفه خوبه البته یکم هم عسل بزنی ولی من بخاطره قندم همینجوری میخوردم با عناب خوب شدم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️