2737
2739

خانما دخترم دوماهشه. من ی مغازه دارم تازه افتتاح کردم. ی فروشنده تو مغازم داشتم خوب نبود اذیت میکرد و هیچ مشتری برا جذب نمیکرد منم دیگ بهش گفتم نیا چون حتی نتونستم حقوق خودش رو بدم. حالا این ی هفته خودم تو مغازه بودم. شبا وپشیر خودمو ب دخترم میدم تا صب میخابه. صب شیر بش میدم میشورمش و کلی بهش میرسم و حتی براش شیر میدوشم میبرمش مغازه با خودم اونجا تو کریر هستش گاهی ادیت میشه نمیتونه بخابه جای خواب خودشو میخاد. بعد ۳ ساعت میارمش خونه باز میشورمش بش دوسه بار شیر میدم میخابونمش و بعد بیدار میشه دوباره میبرمش با خودم. گاهی روزا عصر میزارمش پیش خواهرم از ساعت ۵ونیم تا ۹ ونیم. یعنی ۴ ساعت. ولی از عذاب وجدان شبا خوابم نمیبره. خانما من زندگیم معلوم نیس تا کی دووم بیاره تو بارداریم گفتم تا باردارم و شوهرم غلط اضافه کرده از پول بگیرم‌. الانم باید منبع درآمد داشته باشم شاید یک سال دیگ جدا بشم‌. تو این یک هفته به اندازه ۱ ماه فروشنده فروش داشتم.

الانم هنوز دنبال فروشنده خوب هستم. ولی عذاب وجدان ولم نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شهر ما یک خانوم فروشنده هست ۳تااز بچه هاشو یادمه تو کالسکه تو مغازه بزرگ کرده ..جزو ثرونمندا شهرن 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2738

ببخشید که در مورد تاپیک تون نیست،میخواستم به خاطر کمکی که بهم کردی (در مورد بقایای سقط)ازتون تشکر کنم،گره از کارم باز کردی خدا گره از کارت باز کنه،چند ماه که فقط دعات میکنم،جونمو نجات دادی،محبتت رو خدا جبران کنه😘😘😘😘