2737
2739
عنوان

رفتیم فاتحه بخونیم آبروریزی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نیت شما خیر بوده هم فاتحه برای اون مرحومه،هم اینکه دل همسرت رو به دست بیاری ولی خب دخترش هم ...

۲۳ سالشه

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2731
بزرگه پس شما خودت هم سن ت کمه، دیدم ۳۵ هستین ولی خب خودمون رو برا زیم جای اون دختر اختلاف سنی تون ...

اره درسته

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
بزرگه پس شما خودت هم سن ت کمه، دیدم ۳۵ هستین ولی خب خودمون رو برا زیم جای اون دختر اختلاف سنی تون ...

اینا دوست داشتن باباشون ازدواج نمی‌کرد دیگه تا آخر عمرش

2740
دلت رو بزرگ کن عزیز دل همین که زن قبلی فوت شده و وجود خارجی نداره ،یعنی شما کار اشتباه نکردی خوشبخ ...

مرسی عزیزم بخدا هر کاری میکنم که رابطه درست شه اونا نمیخاد شوهرم میگه این کارو نکناونا آدم نمیشن

مرسی عزیزم بخدا هر کاری میکنم که رابطه درست شه اونا نمیخاد شوهرم میگه این کارو نکناونا آدم نمیشن

سلام روز تون بخیر🌹

شرمنده من الان دیدم پست شما رو 

خب عزیزم ایشون بهتر می شناسه اون ها رو

هر چی رفت و آمد کمتر ،تنش کمتر

به بعضی هام خوبی نیومده ،حکایت مشت و عسله،دستت رو هم گاز میگیرن

شما زندگی خودت رو بکن

میدونم قصد شما شاید خیره،شاید صلح و زندگی مسالمت آمیز

نمیخوان ،نخواسته باشن بهتر ،بزار خودش تنها بره

ان شاالله که خوشبخت باشید 

سلام روز تون بخیر🌹 شرمنده من الان دیدم پست شما رو  خب عزیزم ایشون بهتر می شناسه اون ها رو ه ...

مرسی مهربون ولی خوب هر کار بکنی جزئ از زندگی آدمن جدا شدنی نیستن

بله عزیزم حق با شماست ان شاالله به زودی به نیت خیر و حقانیت شما پی ببرند ان شاالله خوشبخت ترین باش ...

مرسی عزیزم خدا کنه ولی مال دنیا انقد شیرین شده که اینا منو دشمن خودشون میدونن بدون هیچدشمنی یا کدورتی

مرسی عزیزم خدا کنه ولی مال دنیا انقد شیرین شده که اینا منو دشمن خودشون میدونن بدون هیچدشمنی یا کدورت ...

سلام خانمی💓

شرایط زندگی شما رو نمیدونم ،ولی بعضی ها ذاتن بدن ،به هیچ صراطی مستقیم نیستن ،حتی اگه خودت رو فدا کنی و اون رو بالای سر بنشونی،،،،تو مسئله ی شما هم ،به هر حال از قدیم همین جوری بوده که ،دختر با زن بابا نمی سازه، پسر با ناپدری ،،،برات مهم نباشه ،میدونم دلت نازکه و سر دشمنی نداری با کسی ،،ولی اون ها تا ابد نمیتونن کنار بیان

به هر حال از نظر اون جای مادرش رو گرفتی

درک نداره که مادری نیست و پدرش حق زندگی داره ،شما هم جایگاه خودت رو داری و الان خانوم اون خونه هستی

اون هیچوقت قبول نمیکنه.  اصلا سعی نکن خودت رو ثابت کنی،،،بهترین رو هم براش بخوای ،فکر میکنه ،،،معذرت میخوام البته،،،چاپلوسی و ریا هست

بهترین زندگی رو داشته باش ،لااقل به خاطر خودت و همسرت

اون بنده ی خدا الان لای منگنه هست،یک طرف شما،یک طرف دخترش ،هر دو عزیزید براش ،ولی خب گیر کرده و درمانده شده.

به بهترین شکل ممکن زندگی کن چون اون هیچوقت باهات کنار نمیاد

خوبی هات رو پای ریا یا اجبار همسرت می زارن و بدی میبینن،مگه مجبوری خودت رو خسته کنی

گناه که نمیکنی ،دنبال ثواب دردسر ساز هم نباش

زمان ثابت میکنه خیلی چیزها رو

من امسال ۴۱ ساله شدم،اولین تصمیمی که عید گرفتم همین بوده،که کاری رو به خاطر دل خودم بکنم، نه به خاطر دل همسر یا رودروایسی با خاهر یا احترام همسایه

تا الان همه ش به خاطر این و اون زندگی کردم و کوتاه اومدم 

سلام خانمی💓 شرایط زندگی شما رو نمیدونم ،ولی بعضی ها ذاتن بدن ،به هیچ صراطی مستقیم نیستن ،حتی اگه خ ...

مرسی خواهر با حرفات آرومم کردی

2706