2733
2739
عنوان

مکالمه من با سروش صحت😍😭و عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 6505 بازدید | 124 پست
پس خوش بحالتون😃 یه عکس هم من باهاش دارم دستش رو گردنم، (البته بچه‌های دانشگاه هم کنارم) توی کتابخون ...

وای آره منم داداشم که تهرانه میگه هر روز تو کتابخونه ملی می بینتش 

خوش به حالت😭😍

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
پس خوش بحالتون😃 یه عکس هم من باهاش دارم دستش رو گردنم، (البته بچه‌های دانشگاه هم کنارم) توی کتابخون ...

خدا منو ببخشه به پروفایل سما خندیدم 

چ اتتخاب حالبی😁

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی چن سالته؟؟ بهترین کتابی که خوندی بهم معرفی کن مرسییی

21 سالمه

بهترین کتاب:جین ایر از شارلوت برونته

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
2738
21 سالمه بهترین کتاب:جین ایر از شارلوت برونته

مرسی زیبااا 

درمان سوپنهاور کتاب جذابی ولی روانشناسی و فلسفه رو باید دوست داشته باشی کتاب سنگینی هس

برا سلامتی امام زمان مون لطفا ی صلوات بفرستید❤
مرسی زیبااا  درمان سوپنهاور کتاب جذابی ولی روانشناسی و فلسفه رو باید دوست داشته باشی کتاب سنگی ...

از این نویسنده وقتی نیچه گریست رو خوندم

عاشقشششش بودم🥰

منم هیچچچچ حسی. بهش ندارم اصن هنر بازیگری نداره بنظرم پشت صحنشم کار ندارم

سروش صحت کارگردانیش فوق العاده اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706