2737
2739
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10291 بازدید | 248 پست
عزیزم دختر من ۶ سالشه یکم بلند حرف میزنم میگه برات متاسفم شخصیتمو خرد کردی 😐😐

بچه های الان ماشاءالله عجیبن 😐😂

پسرمنم ۶سالشه ازکلمه های قلمبه سلمبه استفاده میکنه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خیلی گناه داره مامان من شاغل بود بنده خدا کلی هم تحویلم میگرفت کیک و بیسکوییت و ابمیوه و پاستیل ...

آره😅برای پسرم لقمه نون پنیر گوجه میزارم اینقدر دوق میکنه

بعد میگه خوراکی هام رو با لقمه دوستم عوض میکنم

2728
من سیب خردمیکنم باپرتغال نون پنیروگردو یانون پنیرکنجدکنارشم یدونه بیسکویت دوروزاول مغزیجات میزاشتم ب ...

شما هم زیادی سخت گیری بچه ها ما هم تا نودل میارن مدرسه ولی ادم باید یاد بگیره به نفسش مسلط بشه و به شرایطش قانع باشه

مدرسه باید تذکر بده 

مربی بهداشت مدرسه ی دخترم هر روز چک میکنه خوراکی هاشون رو 

فقط هم یسری خوراکی ها اجازه دارن 

مثلا دختر من هیج وقت همبرگر بیرون نخورده 

چون همیشه خودم خونه درست میکنم 

براش یه روزایی آماده میکنم که ببره 

حتی بعضی مامانا ساعت پنج صبح بیدار میشن 

مینی پیتزا یا پیراشکی گوشت درست میکنن بچه ببره مدرسه 

مدرسه خصوصی هست و همه خانواده ها ماشاالله وضعشون خوبه 

چندتا مادر که حوصله ندارن و همیشه بیسکوییت آماده یا پول میدن به بچشون از بوفه خرید کنه  اعتراض کردن بچه ما دلش میخواد فلان ، بقیه حق ندارن غذای خونگی بیارن 

بقیه مادرا هم گفتن خب شمام زودتر از خواب بیدار شین و شده یه ساندویچ کوکو آماده کنین 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
من سیب خردمیکنم باپرتغال نون پنیروگردو یانون پنیرکنجدکنارشم یدونه بیسکویت دوروزاول مغزیجات میزاشتم ب ...

عزیزم سخت نگیر مغزیجات برا بچت بزار الان طرف هر خوراکی بری گرونه پس باید بچه تو مدرسه گشنه بمونه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

پسر منم پیش دبستانیه چیپس و پاک و سوسیس و کالباس و پاستیل و شکلات و…. ممنوعه اجازه ندارن ببرن ولی هفته ای یک بار ساندویچ خانگی توی برنامشون هست، روژای دیگه لقمه و شیر و آجیل 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2740
چیپس و پفک آشغال ترین و بدرد نخور ترین چیزیه که میشه سر صبح خورد بگو اونا ماماناشون تنبلن جال ساندوی ...

من ماهی دوباربراش میخرم ولی بیشترنه ولی دلم برااون بچه میسوزه که هرروزبه جای خوراکی سالم این هله هوله هارومیخوره

نه اشتباه کردم اینجافرستادمش

اگه تونستید مهدشو عوض کنید یا این موضوع رو با مدیر مهدشون در میون بزارید و بگین یه برنامه بدن که این مشکلات پیش نیاد

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

۷ سال پیش ک دخترم مهد و پیش میرفت هر روزشون طبق برنامه بود.مثلا شنبه ساندویچ تخم مرغ و کیک خونگی و موز

یکشنبه نون پنیر یا خامه و نارنگی و چند تا دونه پسته

اینجوری همه مثل هم بودن و هیچ بچه ای هوس چیزی نمیکرد

بچه های الان ماشاءالله عجیبن 😐😂 پسرمنم ۶سالشه ازکلمه های قلمبه سلمبه استفاده میکنه 

اره دقیقا چیزایی میگه من با سی سال سن اصلا از اون کلمات استفاده نمیکنم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
بچه بد غذا باید چیپس و پفک بخوره  یه رفرنس علمی بیارید ما قانع شیم  بد غذاترین بچه قطعا ...

دختر خاله من خیلی بد غذا بود

دکتر اونم همین حرفا رو میزد

اما

چند وقت که گذشت خاله ام گوش نداد به این حرفا

اتفاقا چیگس پفک سوسیس البته برندهای معتبر براش میخرید کم کم اشتهایش زیاد شد

اصلا بچه روو اومد

کم کم کنار خوراکی ها میوه و خوراکی های دیگه کنارش خورده شد تپل شد

2706