2733
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10309 بازدید | 248 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من پیش دبستانیه پفک چیپس پفیلا شیر کاکائو پاستیل ممنوعه

معلمشونم تغذیه روزانه داده

شنبه نان و پنیر و گردو 

یکشنبه شیر و کیک

دوشنبه انواع سوپ

سه شنبه لقمه سالم خانگی

چهارشنبه شیر وکیک

دخترم شیفت عصر هست یعنی همگی ناهار میبرت اما مربی حتی سالاد و ترشی چیزایی بو دار هم ممنوع کرده چه برسه فست فود و تنقلات 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2731
چون شما بچه بدغذا ندیدی این تصور داری.  حاضری بچه ات گشنگی بکشه و چیزی بهش ندی؟  اوکی ام ...

بچه بد غذا باید چیپس و پفک بخوره 

یه رفرنس علمی بیارید ما قانع شیم 

بد غذاترین بچه قطعا خواهرزاده خودمه که از غذا خوردن بیزاره قندش افت کرده بود بستری شده بود 

اما دکتر هیچوقت نگفته بهش هله هواه بدین 

خوراکی مفید 

به خواهرم گفته این بچه ها چون اشتهای کمتری دارند با خوردن همین خوراکیها همون اشتها هم از دست میرع 

خواهرم همیشه باسلوق کیک ابمیوه درست میکنه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

مگه برنامه صبحانه نداده مهدشون؟ من مهد خواهرم قشنگ بهشون برنامه داده، طبق همون برنامه صبحانه و خوراکی میبرن تاکسی هوسش نشه

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
2740
حالا پسر من کلاس ششمه میگه دوستم مامانش براش لقمه کوکو وکتلت میزاره تو چرا برای من نمیزاری من شاغلم ...

وای خیلی گناه داره مامان من شاغل بود بنده خدا کلی هم تحویلم میگرفت کیک و بیسکوییت و ابمیوه و پاستیل و .. میذاشت ولی هنوز چشمم تو اون لقمه های خونگی بچه هاس به نظرم خیلی خوشمزه میومدن حتی نون پنیراشون

اسی شما چی میذاری برای بچت؟

من سیب خردمیکنم باپرتغال نون پنیروگردو یانون پنیرکنجدکنارشم یدونه بیسکویت دوروزاول مغزیجات میزاشتم بازمنصرف شدم گفتم بچه هانبینن دلشون نخواد

چیپس و پفک آشغال ترین و بدرد نخور ترین چیزیه که میشه سر صبح خورد بگو اونا ماماناشون تنبلن جال ساندویچ درست کردن برا بچه هارو ندارن چیپس میزارن برا بچه بیچاره دو روز دیگه کلی مرض میگیره 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
من مربیم هرچی تذکر میدیم تغذیه خانگی ارزون بازم میبینی توت فرنگی اجیل و پیتزا و....میذارن برا بچه بع ...

حالا پیتزا یه چیزی ولی مغزیجات هم نیارن پس چی میتونن بیارن؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

این مشکل مدیر مهد من پسرمو. میبرم مهد مربیش میگفت خوراکی براش نخر.. چون میدونستم حتما دوستاش میبینن میزاشتم زمان خروج براش میخریدم که بر میگشت خونه.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706