2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم رشته پزشکی آواز دهل از دور هست ببین شرایطش و کامل برات توضیح میدم .اصلا فکر نکن برات فرش قرمز ...

پزشکی میخونین؟

با وجود همه این سختی ها ولی بازم اونایی که پزشکی خوندن حاضر نیستن تغییر رشته بدن!

همه نکات منفیش رو میگی لطفا 

و نکات مثبتش

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
آره دیگه  چون پنج سال میخونی بعدشم میشی دکتر ....حتی درساشونم سخت نیست همیشه واسش کار هست نیا ...

یه اتفاق عجیب برات میگم .ساعت 3 صبح نوزاد آوردن با ایست کامل تنفسی

اتفاق بعدی برای یکی از همکاران افتاد که مجبور شد زایمان بریچ بگیره که واقعا استرس زا هست.

2742

دوست داری امسالوامتحان کن کنکورتجربی بده....به نظرم ریاض وفیزیکت بایدقوی باشه چون ارشدمعماری داری.چن تاکلاس خوب برو عالی بخون قبولی....

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
آره استرست خیلی کم میشه اما مثلا عید دیگه مجبوری همه جا بری

خب به نظرم عیدهم نره میگن داره برای دکتری اماده میشه

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2738
به نظر من اگر به معماری هم علاقه داری عمون معماری رو ادامه بده ... رشته ی آینده داریه

برای کسی اینده داره که بتونه باهاش کار کنه منظورم طراحی واقعیه که ما مهندسای معمار بدتر از پزشکیا حالا حالا دستمون طراحی پروژه های بزرگ و پر پول نمیدن ..اینا همش دست شرکتای بزرگه .اونقدرم دست تو معماری زیاد شده و دانشجو گرفتن که خیلی چیپ شده ..بازم من تلاشمو کردم و فکر میکردم شرایط بچه های روزانه بهتره ولی میبینم نههههه اصلا بازار کار ربطی به دانشگاه و مدرک و نمره نداره!!!

من الان دارم تدریس میکنم تو دانشگاه ولی شغل ایده الم نیس کلافه ام ..مثه اینکه یه طراح تو دستش گچ بدی بجای اینکه نقشه طراحی کنه ..کلا ذوقم کور شده

پزشکی میخونین؟ با وجود همه این سختی ها ولی بازم اونایی که پزشکی خوندن حاضر نیستن تغییر رشته بدن! ه ...

من داروسازى تهران خوندم، ولى عجيب دلم مى خواد معمارى بخونم. جالبه كه دوستان هم دوره ايم بعد از مدتى دنبال ادبيات، فلسفه، حقوق و حتى نشر كتابهاى نفيس رفتند و بى خيال مدركشون شدند. من هم كه مثل چند تاى ديگه فعلا وقت تلف مى كنيم.

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
پزشکی میخونین؟ با وجود همه این سختی ها ولی بازم اونایی که پزشکی خوندن حاضر نیستن تغییر رشته بدن! ه ...

برای من تموم شده عزیزم

اگه واقعا علاقه داشته باشی اصلا سختیش به چشمت نمیاد.ولی خانوادتم واقعا اذیت میشن مخصوصا اگه ازدواج کرده باشی.

نکته منفی همینا بود که گفتم .یه کم استرس کارش بالاست.و درآمدش به اندازه اون نیست ولی بدم نیست. 

نکته مثبت اول علاقه خودمه. منم اگه برگردم همین رشته رو انتخاب میکنم .حداقل به خانواده خودم میتونم کمک کنم .از حق نگذريم از نظر اجتماعی هم شرایط نسبتا خوبی داره.ولی همه اینا به شرط طی کردن اون سال است

من داروسازى تهران خوندم، ولى عجيب دلم مى خواد معمارى بخونم. جالبه كه دوستان هم دوره ايم بعد از مدتى ...

چراااا؟میتونی تو داروخونه کار کنی حقوقتون هم خوبه اگه داروخونه از خودتونم باشه که عالی میشه 

به نظرم معماری هم از دور جذاب و باکلاسه وقتی میای تو این رشته تازه میفهمی چه بلایی سرت اومده

منم 28سالمه دارم برای کنکور97اماده میشم 

پرستاری  چجوره  خوبه 

؟؟؟

حقوقش چقدره؟؟

خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن
2706