2752
2734
قهوه تلخ جان بیهوده که ننشستم ..همینجوریش کلی کار دارم برای معماری و دکترا و  ازمون نظام مهندسی ...

ب نظر من رشته خودتو ادامه بده‌

بالاخره پزشکی عمومیش حدود  ۷-۸ سال طول میکشه.با تخصص و دوره و ...تاااا مشغول بشی و کارت راه بیوفته و معروف بشی کلی زمان می بره که ممکنه وسطش خسته بشی.

من خودم با اینکه ۲۳سالمه اصلا نمی تونم ب دوباره از نو شروع کردن حتی فکر کنم...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من اگه بخوام بهتره پنهونی برای کنکور تجربی تلاش کنم و هیشکی نفهمه چون نمیخوام هی بشینن قضاوتم کنن و استرس بهم بدن که همون معماری موفقی یا هی نظر بدن حوصله شونو ندارم 

به نظرتون با این شرایط پنهونی درس خوندن امکانش هست قبولی؟

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
  1. خوب اگه امکانشو دارید دانشگاه آزاد برید، قبولیش راحتتر باید باشه
  2. کلا چه دکترای معماری برید، چه پزشکی بنظر فرد موفق و آینده دار و کاردرستی بنظر میایید...

موفق باشید   

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2731

بنظر من ادامه بده هدفت را وحتما برو پزشکی و تجربی  من قبلا رشته ام ادبیات بوده و کارشناس ارشد مدیریتم ۳۰ سال هم سنم هست 

واقعا میخوام ادامه بدم برم تو رشته تجربی چون با انگیزه بالا میرم مطمنم قبول میشم 

فقط نمیدونم من که ادبی بودم چطوری و چی باید بخونم که بتونم تجربی کنکور بدم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

من خودم حسرت میخورم چرا رشته تجربی نرفتم رتبه کنکورم خیلی خوب بود اگه تجربی کنکور می‌دادم پزشکی قبول ...

قبول شدن دندون خعلی خعلی از پزشکی سخت تره.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
عاشقتم که همیشه شعر داری😘😘😘😘😘

سپاسگزارم؛ 😍 😘 😚 😙 😘

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
وای معمار بانو.چقدر شرایطمون مثل همه منم رشته ای رو خوندم ک اصلا علاقه ای بهش نداشتم .... 26سالمه و ...

من اخه به معماری هم علاقه دارم ولی انگار به بن بست رسیدم تو این رشته ! 

سلام منم از ده سال پیش این صدا تو ذهنم هست منم زرنگ بودم وسال 80 رتبه کنکورم سه رقمی بود البته رشت ...

یعنی اگه برگردین عقب بجای اینکه برای دکترای مهندسی تلاش کنید برای پزشکی تلاش میکردین؟

عزیزم رشته پزشکی آواز دهل از دور هست

ببین شرایطش و کامل برات توضیح میدم .اصلا فکر نکن برات فرش قرمز میندازم و مثل تو فیلم.عین 7 سالش نه زندگی داری و نه اعصاب.کشیکای 18 ماه آخرش به طور متوسط 24 ساعته است.فردا صبحش هم باید با خستگی تمام بری مورنینگ بدی و تحمل هرحرف ی رو داشته باشی چون مورنینگ یعنی تخریب شخصیتی.البته دانشگاه ما اینطور بود

قبول شدن دندون خعلی خعلی از پزشکی سخت تره.

آره دیگه 

چون پنج سال میخونی بعدشم میشی دکتر ....حتی درساشونم سخت نیست

همیشه واسش کار هست نیازی نیست حتما تخصص بگیری

استرس هم نداره آخه مگه تو دهن میخواد چه اتفاق عجیب و غریبی بیفته  

ب نظر من رشته خودتو ادامه بده‌ بالاخره پزشکی عمومیش حدود  ۷-۸ سال طول میکشه.با تخصص و دوره و . ...

منم ۷ سال پیش این فکرو میکردم که چی ۷-۸ سال درس بخونی فقط عمومی بعدش تخصص 

اما الان فکرم تغییر کرده 

اولویت برام پزشکیه ولی اگه دندون و دارو هم قبول بشم بدم نمیاد و حتما میرم 

فقط همین سه تا رشته 

2706