2737
2739

یه هدفی ،یه فکری.یه ایده ای که خیلی وقته بهش فکر میکنید و حالا کارتون شده هر روز بهش فکر کردن که ایا دل به دریا بزنید و برید برای بدست اوردن هدفتون تلاش کنید یا نه ..تو همین مسیری که هستین ادامه بدین

ارشدم رو تو رشته معماری روزانه تموم کردم و به این فکر میکنم که برم دکترا بخونم و تو رشته خودم تلاش کنم بهترین باشم یا اینکه همین هدف دیوونه کننده ای که هر روز مخل مغز من شده رو برم سراغش ..احساس میکنم پزشکی رشته منه ..قبلا تجربی بوده رشته ام روزانه هم رشته خوبی قبول شدم اما نرفتم چون فکر میکردم روحیه ام خیلی لطیفه و طاقت خون و بیمارستان رو ندارم ..اما الان به واسطه خواهرم که پرستاره میگه تو خیلی استعدادشو داری و فهمیدم که نه تنها نمیترسم از خون و اینا بلکه خیلی هم روحیه ام قویه! و از پسش برمیام 

حالا نمیدونم شرایط کنکور الان که فوق العاده قبولی تو رشته مدنظرم سخت شده کار درستی هست براش دو سال از زندگیم رو  وقت بذارم ..

همش میترسم دیر بشه الان ۲۷ سالمه و تو دهه ۲۰ زندگیم هستم میترسم بعدا حسرتش بمونه که حتی یبار دیگه تلاشم نکردم 

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل،

وگر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم؛ 

سعدی

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قهوه تلخ جان بیهوده که ننشستم ..همینجوریش کلی کار دارم برای معماری و دکترا و  ازمون نظام مهندسی 

ولی خب اگه بخوام برای کنکور تجربی بخونم کلا باید معماری رو دوسال ببوسم بذارم کنار که اینجوری از همکلاسیای هم رشته  خودم عقب میفتن الان همشون تقریبا دارن خودشونو برای کنکور دکترای معماری اماده میکنن

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

عزیزم من رشته تجربیم 2سال از همه چیم زدم و بااینکه جزو شاگرد اولای مدرسه مون بودم دندون نیوردم.باز امسال هم میخوام کنکور بدم هنوز دست نکشیدم اما پذیرش خیلی سخت شده.اگر در خودت میبینی که وایسی همه جوری تلاش کنی بسم الله

2740

من خودم حسرت میخورم چرا رشته تجربی نرفتم رتبه کنکورم خیلی خوب بود اگه تجربی کنکور می‌دادم پزشکی قبول میشدم

ولی از پزشکی خوشم نمیاد دندون و دارو بهترین

پزشکی سخته و استرسش زیاده

دندون خیلییییی راحتتره 

وای معمار بانو.چقدر شرایطمون مثل همه منم رشته ای رو خوندم ک اصلا علاقه ای بهش نداشتم .... 26سالمه و این فکر مثل خوره افتاده به جونم که بایییید بشینم.بخونم و.کنکور شرکت کنم و آیندمو بسازم خودم باید ی کاری بکنم .... پزشکی رو دوست دارم ولی خب 12سال عمرمو باید پاش بزارم وتازه به قول شما صبولی خیلی سخته ... بینایی سنجی رو دوست دارم ،فیزیوتراپی هم همینطور ...البته بازم باید تحقیق کنم ببینم بازار کارشون چطوره ..... باید ی تصمیم درست بگیرم 

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤

سلام

منم از ده سال پیش این صدا تو ذهنم هست

منم زرنگ بودم وسال 80 رتبه کنکورم سه رقمی بود البته رشته ریاضی

اون وقتها مهندسی بیشتر تو بورس بود

حتی الان که دارم آخرای دکتری یه رشته مهندسی میخونم باز به پزشکی علاقه دارم

امسال هم شرکت کردم ولی هیچی نخوندم

من 34 سالمه و شما خیلی بیشتر از من وقت داری

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
به راه بادیه رفتن، به از نشستن باطل، وگر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم؛  سعدی

عاشقتم که همیشه شعر داری😘😘😘😘😘

خدا جون به منو عشقم امسال یه نی نی تپلی موپولی بده مرسی😍😍😍😍