2733
2734
عنوان

یسوال شما تو عقد که رفت امد میکردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 63 پست
اره اگه حمالی نکنه پس خانواده شوهر از کی انتظار حمال داشته باشن  چقد بعضیا سادن  فکر میک ...

دقیقا منم حرفم همین بود ولی بازم گفتم شاید چون درکی ندارم اشتباه میکنم و اون درست میگه ولی باز به همین رسیدم که لطف اضافه و الکیه این همه کاره بودن و خودگذشتگی زیاد

🌙
من در حد نیاز کمک میکردم  زشته بری بشینی یه گوشه دست نزنی به سیاه و سفید

مسلما همه ی همکاری و کمکی بودنو که هستن ولی اینکه بخوای همه کار کنی بنظرم هنر و بلده کار بودنو نشون نمیدی🤦🏼‍♀️حالا میگم اینجا هرکی ی نظر داره 

🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا درک شما بیشتر  او شخص هم بزودی میفهمه چ اشتباه بزرگی کرده

چی بگم شایدم شانس داشته باشن پسفردا براشون بکنن یا یجایی ب پاس زحمت قدردانی شه😂😂😂😂که هنرمند نشون میدن شایددد

🌙
2742
چقدر سخت گرفتی زندگی  رو

اتفاقا سخت نگرفتم . برای آرامش و لذت و آسایش خودم و همسرم ، حریم شخصی و اصول خودمونو داریم . کسی احساس میکنه طبق این چهارچوب نمیتونه باهامون معاشرت کنه ، در کمال احترام کنار گذاشته میشه 

آرامش و راحتی خودم و همسرم الویت و از هرچیزی تو دنیا برام باارزش تره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
اتفاقا سخت نگرفتم . برای آرامش و لذت و آسایش خودم و همسرم ، حریم شخصی و اصول خودمونو داریم . کسی احس ...

یه ظرف شستن و کمک کردن آسایش شما و همسرتون بهم میخوره ؟؟؟ این دیگه چی بود ؟؟ بیخیال موفق باشی

یه ظرف شستن و کمک کردن آسایش شما و همسرتون بهم میخوره ؟؟؟ این دیگه چی بود ؟؟ بیخیال موفق باشی

وقتی تو خونه ی خودم به کسی اجازه ی کار و زحمت نمیدم ، کسی هم حق نداره ازمون چنین توقعی داشته باشه 

اگر اذیت میشن دعوت نکنن ، یا رستوران و کافه دعوت کنن 

ولی نمیتونن توقع داشته باشن واسه مهمونیِ خودشون من خودمو به زحمت بندازم  

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740

بلد نیستی؟

مگه ما باید خودمون ثابت کنیم بکسی 

بعدم ایشون حمال تشریف داره نه عروس😂

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌

خب بگن بلد نیست، مگه مهمه؟ 😐😐😐خودتو اذیت میکنین بخاطر چرت بقیه اخه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
والا من بهش میگم حالا درسته عقده ولی قشنگ داره دور ازجون خودشو تو نقش کوزت میزاره ، گفتم شاید من مجر ...

غلطه هم حرف اون هم شما

ببین اکه همیشه ظرف بشوره فقطاین میشه وظیفه

اما کمک کردن اشکال نداره مثلا مادرشوهر داره جارو میکنه جارو رو از دسش بگیری و کمک کنی این اشکال نداره

یا تو سفره جم کردن و پهن کردن و ظروف رو خشک کردن

اشپزی هم توخورده کارایاش اشکال نداره اما اکه همیشع درست کنه میشه وظیفه

هرچیزی اعتدال داره

من خودم حال نداشته باشم  و ناخوش باشم ظزف بشورم میگم من سفره رو پاک میکنم و جم و جور میکنم تو وفلانی ظرف 

اما کمک کردن درحد اعتدال هیچ اشکالی نداره

بستگی به حد و حدود ارتباط هم داره خب

بعضیا عقد که میکنن دائم خونه همن… وقتی بخوای دائم خونه مادرشوهرت باشی، خب طبیعتا همه کار هم باید بکنی

مادرشوهر هم کلفت عروس که نیست اخه

ولی اگه ارتباط در حد معقول و حساب شده هست بله ادم بهتره هر کاری نکنه و واسه هر کاری هم خودشو هلاک نکنه تو جمع

اما کلا یکجا نشستن و دست به سیاه و سفید نزدن هم واقعا زشته

میرفتم اشپزخونه یکم پیششون بودم و کمی کمک میکردم ولی نمیذاشتن زیاد مثل مهمونشون بودم با اینکه مادرشوهرم زبون تندی داره ولی چیزی نمیگفت در این مورد 

همسرم بیشتر کمک میکرد

2706