2733
2739
عنوان

کی و به کی بگم جدا شدم؟

205 بازدید | 22 پست

با یکی از دوستام ۲، ۳ ساله دوستم تو محیط کارر اشنا شدیم

من توی عقد جدا شدم ولی شناسنامم سفید کردم ینی چون باکره بودم پاک شد 

و به دوستم نگفته بودم جدا شدم 

الان واسه داداشش پیشنهاد داده کی بهش بگم این قضیه رو ؟ به دوستم بگم یا به خود پسره

استرس دارم� کاش هیچ وقت این اتفاق نیوفتاده بود برام🥲 از طرفی دوس ندارم دوستم فک کنه خواستم پنهون کنم ازش و از طرفی دوس ندارم مساله خصوصی مربوط به گذشتم رو به همه بگم مخصوصا تو محیط کار شرایط سختیه

برام دعا کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به دوستت بگو یاد اوریش ناراحتم میکرده بهت نگفتم قبلا  

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

عزیز دلم🤕🫂انشاالله  خیر ترین اتفاقا برات بیفته

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 
2740

به نظرم به خود پسره بگو ...بهش بگو اگر با شنیدن این موضوع نظرشون منفی بود لطفا این مطلب رو مثل راز تو دلش نگه داره و حتی به خواهرش که همکار شماست نگه ...چون نمیخوای تو محیط کار کسی اطلاع داشته باشه 

خب نگو 

بعدا از خانوادش میفهمه و فکر میکنه از اعتمادش سو استفاده شده  

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706