2733
2739

۲۴ بد نیست شوهرم دو تا شغل داره خودمم معلم خصوصی ام ماهی ۴ ۵ میلیون در میارم تقریبا همون ۲۴ میشه 

ما که ده میلیونش میره اجاره خونه با یه بچه 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خودم و شوهرم تقریبا در ماه ۳۵تومان درمیاریم ، خودم ۱۲ تقریبا معلمم ولی چون همیشه در حال پس انداز و عوض کردن خونه و ماشین و خرید زمین و... بودیم هیچ وقت خوب و عالی خرج نکردیم.

در امد شوهرم ۲۵ تومن با یک بچه خودم ۴ تومن نزدیک ۳۰ تومن میشه خوبه زندگی میچرخه کار شوهرم خشکشویی خودمم کانال دارم برای لباس بچه میفروشم 

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
۲۴ بد نیست شوهرم دو تا شغل داره خودمم معلم خصوصی ام ماهی ۴ ۵ میلیون در میارم تقریبا همون ۲۴ میشه&nbs ...

چطور شاگرد گیر میارید؟

یکم شجاع باشید و با نظر مخالف هم مشکل نداشته باشید.
2706