2733
2734
عنوان

بدترین دعوای عمرتون رو تعریف کنید 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 67 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما همسایمون دوتا خانوم دعوا افتادن هر دوتا سلیطه بودن یکیش ک کلا عادت داشت همیشه دامن میپوشید بدون ش. و. ر.  ....ت  .وقتی اومد تو کوچه رفت تو دامنش کلی سنگ جمع کرد که بزنه اون یکی دستش کرد تو دهنش بدش هلش داد پاهاش رفت هوا کلی مرد هم تو کوچه بودن همه بدش میگفتن عجب تنش و اونجاش سفید بود آخه بدون ش.  و.  ر.  ت مجبوری دعوا بیفتی الان اونجات همه همسایه ها دیدن بهترشد

2742
2740

با پسر داییم تو انباری تنها بودیم 

بچه بودیم ۱۰ سالمون 

یهو دعوامون شد منو هول داد با باسن خوردم کف انباری بعد یهو یه تخته از زمین ور داشتم و کوبیدم به بازوش 

تخته رو ول کردم ولی نیوفتاد! چسبیده بود با بازوش 

میگی چرا؟ چون وسط تخته یه میخ بود وقتی کوبیدم فرو رفت تو گوشتش خیلی وحشتناک بود یهو دیدم گفت وای دستم منم تخته رو کشیدم که میخ در اومد 

استینش کاملا خون شد🤦🏻‍♀️  بماند کلی رفت دکتر و اومد

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

چند تا دعوا یادم اومد فکر کردم خیلی بد بوده ولی دیدم در مقابل نینجاهای اینجا چیزی نیست.نهایت در حد چند تا فحش استریل بوده بدترینش گه نخور

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ما همسایمون دوتا خانوم دعوا افتادن هر دوتا سلیطه بودن یکیش ک کلا عادت داشت همیشه دامن میپوشید بدون ش ...

یا علی😐😐😐😐

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
خخخخخخخخ وای اون دیگه چه جوری میتونه از خونه بیاد بیرون 

خیلی قشنگ هم میاد‌ کلا آدم پرویی هست و گردن افتاده ی بارم جلو منو گرفت گفت داداشت با دخترم پیام بازی می‌کنه گفتم جلوی دختر خودتو‌ بگیر چند بار دخترش همینکارو تکرار کرد و مادره هی به من گفت منم به داداشم گفتم گفت عجب اون پیام میده زنگ میزنه مادره جلو دختر دریده خودشو بگیره 

دعوای خونوادگی ک نه

فقط یه بار بچه بودم رفتم سوپر مارکت برگشتنی تو خیابون دعوا شد منم اون وسط دعوا گیر افتادم چاقو چاقو کشی انقد ترسیده بودم نشستم همونجا به گریه کردن ک داداشم اومد از بین جمعیت کشیدم بیرون بردم خونه😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

تو خیابون یه مرده داشت یه دخترو به زور سوار ماشین میکرد داداشم رفت جلو طرفو بگیره. باهاش دعواش شد. 

قشنگ مردم و زنده شدم. میترسیدم داداشمو چاقو بزنه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706