2733
2739
عنوان

شما هم از اینجور فکرا میکنید ؟🤧

123 بازدید | 22 پست

مثلا میرم خونه ی مادرشوهرم ، بنده خدا آدم خوبی هم هست 

بعد منم می‌خوام خوش اخلاق باشم ، یهو وسط حرفام میگم نه خودت رو بگیر ، مهربون نباش ، پررو نشن 

یا مثلا می‌خوام با دختر خاله هام بگم بخندم ، میگم نه پررو نشن 

یا می‌خوام با همکاران حرف بزنم میگم نه حرف نزن که کلاست حفظ بشه 

میدونید کلا ذهنم مدام منفی بافی می‌کنه که مبادا جوری رفتار کنی سو استفاده کنند 

شما هم اینجوری هستید ؟؟؟ 

چیکار کنم از این فکرا نکنم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجوریم متاسفانه و عمل هم میکنم😑

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

نه اینطوری نیستم 

تکلیفم با اینکه کجا و با کی چطور رفتار کنم برام روشن هست ( چون شناخت کافی دارم )

شماهم از هر محیط و هر آدم شناخت داشته باشید 

و با تکیه به شناخت خودتون که مثلاً چه مدل آدمی هست و چه رفتاری براش لازمه تکلیف خودتون رو در چطور رفتار کردن باهاشون مشخص کنید 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740
بنظر شما اشتباهه فکرمون؟؟؟

اره خیلی 

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
چرا ؟؟؟

چرا نداره که 

مردم میگن این خودشو میگیره اخلاقش بده 

در حالی که واقعا اینجوری نیستیم

اینجوری آدم همه ش در حال دو دو تا چهارتاست  پس اخلاق خود آدم چی میشه

طبیعت خود آدم که با رفتار آدم فرق داره 

شما که نمیشه طبق طبیعت خودت رفتار کنی

مثلا من آرایش رو خیلی دوست دارم و این طبیعت من هست  اما تو محیط کارم که رفتار من معیار شأن و شخصیت من هست باید هنجار ها رو توی رفتارم لحاظ کنم 

و در مورد آدم ها باید شناخت خودمو توی رفتارم با آدم ها لحاظ کنم 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706