2733
2739
عنوان

اگه شما قدرت ماورایی داشتین...

128 بازدید | 19 پست

به دیگران میگفتین؟ مثلا اتفاقاتی که بهتون الهام بشه رو میگین یا ترجیح میدین سکوت کنین؟ اتفاقاتی که مربوط به دیگران هم میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگم 

چون حق دارن بدونن، اگ‌ کسی داره می‌تونه بم بگه عشقم کی بهم پیام میده؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

منه بدبخت تو تاپیکم گفتم 

حالم بد میشه اگ ب کسی بگم

تازه فهمیدم باید لال بمونم

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2740
چرا نمیگی؟

چون ممکنه اولا باور نکنن..دوما اگر باور هم بکنند برای خوده آدم مشکلاتی پیش میاد..ممکنه هی ازت بخان که بگی چی میشه گوش به گوش برسه و مزاحمت ها زیاد بشه...به نظرم آدم باید سکوت کنه و بزاره زندگی آدما روال طبیعی خودشون رو طی کنه

‏چه می‌دونم،،،منم بار اولیه که دارم زندگی می‌کنم :)
تاپیک حس ششمت؟

اره

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2706