2737
2739
عنوان

همه نزدیکام میگن خوشگلم ولی خودم اینطور فکر نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 77 پست
خوشبحالت بینی خیلی مهمه ... خواهرای من بینیشون به مادرم رفته خیلی قلمی و نازه  بینی من به باب ...

من

نه بینی ات خوب بود ایرادی نداره همه که نباید یک مدل بینی داشته باشن به ترکیب و اجزا صورتت میاد .

من نه بینی ات خوب بود ایرادی نداره همه که نباید یک مدل بینی داشته باشن به ترکیب و اجزا صورتت میا ...

چی من ؟؟؟

اولش یه من خالی نوشتی 

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اشتباه تایپی بود عزیزم

😘😘😘

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
2731
اخه اونی که شما بگین بر اساسه عکسه...من اصلا عکسامو قبول ندارم قشنگ ۳۰ درصد زشت تر از ایینه است🤣

در واقع همه همینن... چیزی که واقعیه همون عکسه ادم کلا خودشو 15.20 درصد زیباتر از چیزی که هست میبینه

رک بگویم ... از همه رنجیده ام ! از غریب و آشنا ترسیده ام ... بیخیالِ سردیِ آغوش ها ! من به آغوشِ خودم چسبیده ام :)
در واقع همه همینن... چیزی که واقعیه همون عکسه ادم کلا خودشو 15.20 درصد زیباتر از چیزی که هست میبینه

نه نگووووو من خیلی بد عکسم ،خودم خیلی بهترم تو ایننه

2740
در واقع شکلیه که تو عکس هستیم😂🙂

ن قبول ندارم چون چهره تو هر زاویه ای از دوربین متفاوت میفته و عکسا هم باهمدیگه فرق دارن چون زاویه ها متفاوته

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
ن قبول ندارم چون چهره تو هر زاویه ای از دوربین متفاوت میفته و عکسا هم باهمدیگه فرق دارن چون زاویه ها ...

خب چهرمون هم بسته به نوع حالتمون فرق میکنه دیگه مگه غیر اینه

رک بگویم ... از همه رنجیده ام ! از غریب و آشنا ترسیده ام ... بیخیالِ سردیِ آغوش ها ! من به آغوشِ خودم چسبیده ام :)
خب چهرمون هم بسته به نوع حالتمون فرق میکنه دیگه مگه غیر اینه

نه بحث زاویه دوربین جداست کلا فرق داره

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

عکس واقعیت نیست وگرنه چرا عکس توی گوشی آیفون با گوشی معمولی من هزار درجه متفاوته 

اینه راسته

عکس واقعیت نیست وگرنه چرا عکس توی گوشی آیفون با گوشی معمولی من هزار درجه متفاوته  اینه راسته

اامیدوارم اینطور باشه چون حس میکنم خودم از عکسام خیلی خوشگلترم

2706