2733
2739

یکی از دوستام بااینکه ترکیه درس میخونداز اینجا شوهر دومشو پیدا کرد واواخر عروسیش بودو برگشت بهم گف تو چقد گیجی اگه من جات بودم خیلی وقت پیش یکیو پیدا کرده و ازدواج کرده بودم 

اون یکی دوستم الان با سومین شوهرش نامزده

هردو25 26سالشونه😐

بقیه دوستام طلاق نگرفتن ولی الان یکی دوتا بچه دارن و اکثرشونم خیلی خوشبختن من مجردم ولی اندازه ادنا نمیگردم ونمیخورم واززندگی لذت نمیبرم

فک کنم شوهر پیدا کردن یک هنره که من ندارم😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

من نوجون و کم عقل بودم خیلی به زن عموم توجه میکردم کمک میکردم اینا اخرش منو برا پسرش گرفت توهم تو فامیل همچین موردی پیدا کن ولی نه مثل من تابلو 🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
دوست داشتی توعم مثل اونا دوبار طلاق بگیری؟ حسرت ازدواج نکردن و نخور . تو ازدواج هیچی نیست

والا لهتر ازانی بود بشینم توخونه همش غر بزنن و سرکوفت بخورم اونا طلاقم میگیرن اصلااا افسردگی نمیگیرن بیکار نمیمونن زودی یکیو پیدا میکنن به خودشون میرسن و.... 

2706