2752
2734
عنوان

واقعا مردم چطوری شوهر پیدا میکنن؟؟؟!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا لهتر ازانی بود بشینم توخونه همش غر بزنن و سرکوفت بخورم اونا طلاقم میگیرن اصلااا افسردگی نمیگیرن ...

ببین من میگم دختر اگه عاقل و زرنگ باشه میتونه یه پسر خوب پیدا کنه مثلا دختر ساده نباشه همون اول بفهمه طرف قصدش ازدواجه یا لاس زدن اگه قصدش ازدواجه که بسنجه ببینه آیاذمرد زندگی هست؟ خسیس نیس؟ رفیق باز یا معتاد نیس؟.. ساده نباشه سریع دل ببنده آخرش یا پسره ازش سواستفاده کنه یا زپرتی باشه نشه باهاش زندگی کرد.... مثلا خواهرشوهر خودم با یه پسره دو سه سال رفیق بود عاشقش شده بود پسره هم اومد خاستگاری داداشا رفتن تحقیق فهمیدن یارو معتاده ولی خواهرشوهرم پاشو کرده بود تو یه کفش که یا این یا خودکشی میکنم پدرشوهرم و برادرشوهرام به پسره گفتن اگه واقعا اینو میخوای باید ترک کنی و ولی پسره نتونست ترک کنه و رفت که رفت... خواهرشوهرمم تو شک بود که پسره چه راحت دل کنده یه مدت افسردگی گرفت تا یه خاستگار خوب براش اومد والان خیلی خوشبخته.... منظورم اینه عاشق هر بی سروپایی نشی

2731