2733
2734
تو مال چ سالی هستی 😑؟ والا میگن پارسال فقط یک نفر معدلش ۲۰ بوده نهایی همچنین آسون نیس

فکر کنم ۴۰۱ یا قبل اونو میگه چون دقیقا اصن ۴۰۲ معدل ۲۰ تو تهرانشم ۲۰ تا نبود

پس همه معدل ۲۰‌ شن ، پس کل کشور ایران پزشک میشن؟😂😂  ظرفیت چی پس

انقد امتحانات سخت برگزار میشه که اونی که همیشه ۲۰میشد الان بزور میشه

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه سال کنکورم مادرم بیماری بدی گرفت من حتی کنارشم نبودم....اینا همش بهونه است

مال من اصن براشون مهم نیست همیشه سرصداست و حتی میان باهام حرف میزنن ، مشق داداش کوچیکمو میسپرن بهم ، خیلی برام عجیبه وقتی میبینم مامان بابای کسی براشون جایزه ای میزارن یا ترازشونو چک میکنن حسرتشو دارم واقعا.

2731
آجی بخدا من از خوشی نبوده که درس نخوندم(اتفاقاتی افتاد که از زور استرس ناراحتی نتونستم بخونم)  ...

من الان نزدیک ۴۰ سالمه

نمیدونی هم سن شما بودم حتی از غریبه ها استرس و اضطراب چنان میگرفتم تا همین چند سال پیش که نگو

چقدر همه چی رو واسه خودم سخت میکردم

مثلا میگفتم وای تمومه دیگه اگه نتونم فلان کنم 

فقط راهی برو که اول دوستش داشته باشی

دوم درباره اش تحقیق کرده باشی!

سوم تمام تلاشت تا جایی که میشه انجام بده

بقیه رو به خدا بگو خدایا من این کار دوست دارم یه جور که خیره ام باشه کمکم کن

دیگه هر چی شد بگو خواست خدا بوده مطمئنم طلاحم توی اینه

و اصلااااااااا ناامید نشو

ناامید شیطان هست

متاسفانه سال کنکورم مادرم بیماری بدی گرفت من حتی کنارشم نبودم....اینا همش بهونه است

عزیزم چه قدر قوی بودی واقعا آفرین

منم سال کنکورم مشکل مالی شدییید داشتیم پول کتاب تستم نداشتم ولی بازم میگم مقصر خودمم

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
من الان کنکور اولیم و تست ام ریده   هیچیم قبول نمیشم

منم نخوندم برای اردیبهشت و تازه شروع کردم تست هم ضعیفم اما اینا دلیل نمیشه که تلاش رو کم کنیم یا رها کنیم 

به قبول نشدن فکر نکن انرژی منفیش برمیگرده سمتت 

تا جمعه سعی کن حس و حال خوبی داشته باشی چون قمر در عقرب هست حس و حالش تا آخر سال میمونه

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
فکر کنم ۴۰۱ یا قبل اونو میگه چون دقیقا اصن ۴۰۲ معدل ۲۰ تو تهرانشم ۲۰ تا نبود

عزیزم من خودم فارغ التحصیل ۱۴۰۲ تجربیم 

طبق اخبار رسمی سال ۱۴۰۲ فقط یک نفر از کل کشور معدل ۲۰ کامل شد. فقط یک نفررر

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
پس یعنی کسی که معدلش ۱۹ هست  رشته ای قبول میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله چرا که نه 

البته باید درصدای کنکورشم بالا باشه 

چون میدونی که کنکور ۵۰،۵۰شده

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
2706