2737
2734
ماهم اون زمان بابام گفت رتبه خوبی بیاری برات گوشی و لپ تاب میخرم 😂🫠یعنی تازه شرط قبولیم بود گوشی ...

ب والا من درون ی ساختمون بودم ن آدمی ن هیچی فقط ناهارمو می آوردن ن تلویزیون ن کوفت

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آجی بخدا من از خوشی نبوده که درس نخوندم(اتفاقاتی افتاد که از زور استرس ناراحتی نتونستم بخونم)  ...

دوستات خیلی چرت گفتن ، اگ سخته واسه همه سخته ، بعدشم شما بخون ، فرهنگیان نشد کنکور تیر ک هست

2742
من شروع کردم تازه نمی‌دونم بشه یا نه ولی خب دیگ بهتر از هیچی

منم تازه شروع کردم تو تلاشت رو بکن به نتیجه فکر نکن سعی کن از مسیر لذت ببری

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
2740

اگه هیچی نخوندین توصیه میکنم از الان بشینید دوازدهمو خوب بخونید چه عمومیا چه اختصاصیا 

اینجوری هم نهایی تون رو خوب میدبن هم برا کنکور سوالات دوازدهم که تعدادشون بیشتره رو پاسخ میدین

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
عزیزم یازدهم هم باید ترمیم بزنی چون یازدهم نهایی نبوده سال های گذشته اگر بخونی فرهنگیان میاری متاسف ...

خوب اگه جدی بخونم قطعا نهایی  ها رو هم خوب میدم

ولی دعوت به مصاحبه سخت تره

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹
خب این خودش بهترین امکاناته من تو اتاقم سرثداست کتابخونم نزدیکم نیست ☹

متاسفانه سال کنکورم مادرم بیماری بدی گرفت من حتی کنارشم نبودم....اینا همش بهونه است

👩‍❤️‍👨❤️....دانشجو پزشکی )
وا این چه حرفیه هیچم غیر ممکن نیس خیلی ام خوب بخونی راحت میاری اگه دوس داشتی یه پشاور  حتما بگی ...

💓🌷مرسی

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹
2706