2737
2739
عنوان

همه‌چیو‌گذاشت‌کف‌دست‌داداشم+اسکرین‌پیامای‌داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 18439 بازدید | 285 پست
از بچگی تا زمان دانشگاه و تا ۲۳ ۲۴ سالگی کتک میخوردم تمام کارا شخصی اش و لباس شستنش و پشم پشت تنش با ...

تو چ خواهر خوبی هستی

من خواهر ندارم

داشتنت نعمته

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂حاجی برگام میدونم خودمم سرخ سفیدم نزدیک اهواز هستیم😂😂😂واجب شد داداشتو ببینم

کدوم شهرید؟

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2731
کدوم شهرید؟

نمیتونم اسم شهرو بگم شناسایی میشم کاربریمم فعلا ماله دوستمه😂ولی 45مین تا اهوازه

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
🥺🥺🥺چشم‌ممنونمممم

افرین اشکات پاک کن یکم آب بخور یچی بخور 

خداروشکر اتفاق بدی نیفتاد حالا اون عرفان چی بود اسمش ۴ تا نذاشت روش بره بگه داداشت .

داداشت ناراحت شد اینارو گفت بهت .

نیومد باهم حرف بزنین؟ نگران نباش بازم خودتی و داداش و کافه☺️😚 

2740
اللهی پسر با ادب زیاده ولی🥲😅

من ندیدم:) راستی شغلش چیه ک تهرانه

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

هیچ وقتتتتت به یه پسر ابراز علاقه نکن دختر خوب مرد ترین مرد دنیام که باشه بفهمه عاشقشی اذیتت میکنه بزار همیشه اون ابراز علاقه کنه حتی وقتی ازدواج کردی شوهرتم بفهمه زیاد دوسش داری ازت سواستفاده میکنه چه برسه به غریبه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

از همین تریبون به عرفان میگم خاک تو سرت ✋.چقدر بچه ایی ! چقدر اسکولی! 

یروزی یجایی ضربه بدی بخاطر اینکارت میخوری عرفان. یروزی خودت دختر دار میشی

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706