2737
2739
عنوان

همه‌چیو‌گذاشت‌کف‌دست‌داداشم+اسکرین‌پیامای‌داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 18913 بازدید | 292 پست
یادت چند روز پیش اومدم تو تاپیکت بهت گفتم هر چه زودتر ولش کن گفتی من حاضر بودم هرکاری کنم تا داشته ب ...

بلاکش کردم دیگ ازش متنفرممممم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان همتون سرکارید من تا 5 صفحه بیشتر نخوندم ولی خدایی هیچ داداشی اینجوری نیست همش الکیه شک نکنید

این هم یه بچه است اومده تاپیک سرکاری بزنه . 

درنهایت حدود 99 درصد پسرا نمیرن به رفیقشون بگن خواهرت ول کن من نیست واقعا نمیگن البته 99 درصدشون .

2731
تو چ خواهر خوبی هستی من خواهر ندارم داشتنت نعمته

این یه نمونه بود بخدا .کلا اروم و مهربونم 😟🥺سرم تو کار خودمه .اما خب حتی مادرم هم قدرنشناس هس .دیگه از برادرم فاصله گرفتم همون سال از چشم من افتاد .بعد فوت بابام مخصوصا که ۵سال فوت شده خیلی اذیتم کرد و میکنه برادرم .تحقیر و اذیت و .واس وکالت ازمون دادم پارسال قبول شدم ازحسادت داره میترکه .دوسه بار هم جلو من و مادر و خواهر متاهلم گف من باید وکیل میشدم .سعی میکنه با کوچیک کردن و تحقیر کردن من اعتماد به نفسم بگیره کاری که از بچگی بامن کردن .قدر برادرت بدون اما خودت در الویت باش درستو حسابی بخون رشته پولساز و دهن پر کن قبول شی باعث افتخارش شی.دور پسر خط بکش بری دانشگاه کیس ها خوبی هس .هیچ وقت به پسری ابراز علاقه نکن پسرا جنبه ندارن عزیزم .من اگه ازدواج میکردم الان دخترم ۱۷ ساله بود 🥲۳۶ سالمه😟

چه داداش خوبی داری داداش من بود سریع اومده بود خونه کتکم زده بود منو کشته بودن دیگه  قدر داد ...

داداشم هنوز نبومده خونه

بله قدرشو میدونم ممنومم🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭

دوستان همتون سرکارید من تا 5 صفحه بیشتر نخوندم ولی خدایی هیچ داداشی اینجوری نیست همش الکیه شک نکنید ...

حتی اگ تاپیک واقعی باشه برای اسی متاسفم طبق تاپیک هاش میقهمیده یارو تو رابطه است و ولکن نبوده 

فکرکنید مثلا رابطه با ازدواج یکی باشه یکی زن داشته باش اصلا طرف ولش نکنه

اصلا خودتون بذارید جای دختری ک با ی پسر تو رابطه است بعد خواهر دوسته . دوست پسرتون یا شوهرتون یا نامزدتون ولکنش نباشه 

چ حالی میشید؟

خدایی بس کنید قوربون صدقه اسی ر فتن ک اشکال نداره و فلان همینها عامل خیانت و صدتا چی دیگن این بزرگ هم بشه دست از ذات خونه خراب کنش برنمیداره

2740
افرین اشکات پاک کن یکم آب بخور یچی بخور  خداروشکر اتفاق بدی نیفتاد حالا اون عرفان چی بود اسمش ...

نه داداشم اخر شب یا فردا صبح میرسه🥺🥺🥺🥺

خیلی گذاشته روش فکر کنم🥺

از همین تریبون به عرفان میگم خاک تو سرت ✋.چقدر بچه ایی ! چقدر اسکولی!  یروزی یجایی ضربه بدی ...

چی میگی تو طرف تو را بطه چندین ساله بوده این دختره خونه خراب کن چسبیده بهش ک بیا با من باش

فازتون چی هست طرفداری یه ادم خونه خراب کن میکنید

دانشجو هستن گلم

موفق باشه منم شوخی کردما ب دل نگیر

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
انگار‌فیک

از قبل راجب همه اینا گفته بودم از شروعش تا احساس خطر و اینم اتفاقی ک نباید🙂🥺تاپیکای قبل هست🥲

2706