2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا ما که نشنیدیم. برعکسشو به ما می گفتن

ولی شاید برای شناخت بهتر

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

ما بیشتر وقتا پیش هم بودیم عقدمون هم ۶ماه بود

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم
2738

چون اگر همش پیش هم مباشی پسر دغدغش اینه که زودتر برین سرخونه زندگی خودتون باهم باشین 

توی عقد به حصوص رابطه کامل داشته عقد طولانی میشه چون شوهر دیگه میزنه به در بیخیالی 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

والا کسی ب ما نگفت

ما خودمون کنار همیم 

مگر اینکه نشه شرایط اوکی نباشه

عروسیمونم به امید خدا همین شهریوره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706