2752
2734
عنوان

بچه ها حالم خیلی بدع میشه بیاین

406 بازدید | 26 پست

سلام دخترا من ۱ ساله عقدم و تعدیف از خود نباشه اندامم خوبه و تاالان همیش سعی کردم واسه همسرم چیزی کم  نزارم اما همسرم خودش خیلی خوبه ولی ی رفیقی داره مجرد ک ۲۰ ساله بااهم دوستن و فقط دد حد چت باهم حرف میزنن تقریبا هرروز یاهر دوروز بیرون کم پیش میاد برن هر ۳ ۴ ماه یک بار بعد این رفیقش از اول ازدواجمون واس همسرم عکسای مستهجن میفرستاو از زن و اندام های زنانه چ لختی چ بالباس و همسزمم واکنش خاصی نشون نمیداد یبار عکس ببخشید ناحیه تناسلی یه زن رو فرستاده بود براهمسرم من دیدم ناراحت شدم گفتم بگو نفرسته ت متاهلی اونم گفته بود ک ازین ب بعد چیزای مورددار نفرس رفیقشم گفته بود چشم ولی باز دیشب چشمم خود ب صفحه چتش دیدم عکس سینه های ی خانوم فرستاده براهمسرم انقد گریه کردم گفت ب من چه اون میفرسته من مقصرم؟گفتم ت باید یجوری حرف بزنی برخورد کنی ک اون نفرسته گف ب من چه اون میفرسته من کادی نکردم نمیتونم رفاقت ۲۰ سالمه سرچنین چیزی خراب کنم خیلی حالم بده حس بدی دارم خب اینکه هردیقه واسه شوهرم عکسای اینجوری بفرسته کم کم روش اثر میکنه دیگه میگ چرا مثلا فلان جای زن من اینجوری نیس یا مثلا موقع رابطه ممکنه یکی دیگ رو تصور کنه خیلییی عصبی ام من بخاطر این اقا تمام دوستای ۱۵ سالمو ازخودم دور کردم....چیکار کنم بنظرتون کلی نازمو کشید ولی انقد ازش بدم گرفته حالم بهم میخوره ک حتی بهم دست بزنه حس بدی دارم

مردا همشون لاشین

حقیقتیه که باید قبول کنیم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

عزیز دلم با غر زدن یا دعوا و داد و بیداد هیچ مردی به حرفت گوش نمیده

باید با محبت سرببرونی

نمیدونم براش ناز و عشوه بیا و یجوری دلش رو نرم کن تا خودش دلش نیاد بره سمت نگاه کردن به این چیزا

خیلی هم حساس نباش بعد یه مدتی شاید خودش دست بکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردا همشون لاشین حقیقتیه که باید قبول کنیم

اگه شما براش مهم بودی خیلی جدی برخورد میکرد یا حتی قید دوستشو میزد! 

ولی نوچ.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2731

چه اوسکوله یارو

شوهرتم ظاهراً بدش نمیاد وگرنه کاری نداره که میتونه قاطع بگه دیگه نفرست جلو زنم خوب نیست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

شما اشتباه کردی که از دوستان بریدی به خاطر شوهرت ....هر کسی جای خودش باید باشه.

دوست شوهرت هم سالهاست از این عکس ها برای شوهرت می‌فرسته ، کار جدیدی نیست .

به مرور پای این دوست رو باید قطع کنی ولی نه با دعوا با مهربانی و چیدن برنامه برای اوقات فراغت شوهرت

چرا خودتو حساس نشون میدی بیخیال.

در ضمن شوهرت عکسو باز نکنه. فقط سین بزنه.

مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚                وزن اولیه شروع  :69    قد=۱۶۰   وزن فعلی 59/300😒🤬            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            

مرد متاهل با پسر مجرد فرق داره ... دوباره بهش بگو که به دوستش بگه اینجور چیزا براش نفرسته ،کاری به تاثیر رو رابطه جنسیتون ندارم ولی از نظر انسانی کار قشنگی نیست

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
عزیز دلم با غر زدن یا دعوا و داد و بیداد هیچ مردی به حرفت گوش نمیده باید با محبت سرببرونی نمیدونم ...

نه عزیزم در این موارد باید از همون اول با جدیت نظراتتو بگی محبت و عشوه و دلبری برا وقتهای دیگس

اونقد متنفرم ازین مردا  انگاری علیلن ذلیلن  هر چی بگی میگن. اون داد اون کرد اون فرستاد اون گفت اون دید  من گناهم چیه !

خب میمون مگه اختیار اجزای تودتم نداری فردا ی زن بشینه روت. میای میگی بمن چه اون  اومد منو کرد؟!!!

عزیزم اون نفرسته فک کردی شوهرت اینسنا نمیره؟ تو خیابون نمیره؟

بخدا دیروزی دختره رو دیدم قشنگ خط سینشو گردنش بیرون بود.

ببخشیدت انقد امل نباشین

همینکارارو میکنین شوهراتون دور برمیدارن...

توام توگوشیت چند تا دسته بیل نگاه کن تا ک و نش بسوزه.

2706