2737
2739

مراجعه به دندون پزشک؛ اگر تو این وضعیت ناجور ما خیلی ثروتمند باشیم و هنوز هم توانایی مراجعه به دندونپزشک رو داشته باشیم، 

و دندونامونم داغون باشه هم کشیدنی هم پرکردنی و هم عصب کشی روکش همه این ها رو داشته باشه.

باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اولویت با چیه؟ 

پر کردنیهای ساده که عصب کشی و روکش نمیخوان؟

کشیدن دندون کشیدنی؟ 

در آخر عصب کشی و روکش؟ روکش اولویت داره به پر کردن دندونهای پوسیده؟ 

جای خالی دندون کشیده شده باید حتما حتما با کاشت دندون پر بشه وگرنه لثه تحلیل میره؟ 

🔥 برا شوخی گفتم که ما خیلی ثروتمند باشیم.

فقط خواستم در مورد هزینه صحبت نشه تو این تاپیک. 

ببخشید طولانی شد.😂😂😂

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پزشک تشخیص میده اولویت با کدومه

میشه اعتماد کامل کرد؟

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
2731
پزشک خودش طرح درمان میده و میگه اولویت با کدوم کار هست 

میشه اعتماد کامل کرد؟ آخه گاهی ازمون میپرسه میخوای اول اینکار کنم یا اون کار

2740
 میشه اعتماد کامل کرد؟

اگه تو انتخاب پزشک دقت بخرج بدی و پیش هر دکتری نری، اره. 

من خیلی حساسم تو انتخاب پزشک، در نهایت همه چیو بخودش میسپارم

سومین کاربریم هست! 😑 ✌️کاربری دست دونفره، سیم کارت نداریم دیگه 😐
من یکساله دندون اخریمو کشیدم دیگه لثم تحلیل رفته؟نمیتونم ایمپلنت کنم؟

میتونی عزیزم اگه لثت تحلیل رفته باشه یه پودری میریزن درست میشه بعد ایمپلنت می‌کنن 

یاد یکی از اقوام افتادم سه هفته پیش حدودا دندون هاشو سیم کشی کرده بود هشتاد میلیون 

دوباره یاد مامان بابام افتادم که چندتا دندون پوسیده دارن تو دهنشون پول ندارن برن درستش کنن

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
یاد یکی از اقوام افتادم سه هفته پیش حدودا دندون هاشو سیم کشی کرده بود هشتاد میلیون  دوباره یاد ...

وای هشتاد میلیون!!@

دانشکده دندونپزشکی ارزون یا شایدم رایگان انجام میده.

آسونارو ببرین اونجا انجام بدن. البته دست هر کسیم ندین. 

مطمئناباید اول پوسیدگی هارسیدگی بشه

من کلی رفتم دندونپزشک دنبال عصب کشیا بودم. الان پوسیدگیای ساده بدتر شده. دیگه حال نداشتم برم. 

وای هشتاد میلیون!!@  دانشکده دندونپزشکی ارزون یا شایدم رایگان انجام میده. آسونارو ببرین اونجا ...

دانشکده دندون پزشکی نیست تو شهر ما و فک نکنم شهرهای اطرافمون هم باشه باید بریم مرکز استان به احتمال زیاد که کلی مسیر هست

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
اگه تو انتخاب پزشک دقت بخرج بدی و پیش هر دکتری نری، اره.  من خیلی حساسم تو انتخاب پزشک، در ...

مثلا پزشک هست متخصص ریشه دنبال عصب کشیه ازش بخوایم پر کردنی ساده رو هم انجام میده ولی اگر ما نخوایم چند هفته درگیر یه دندونه برای عصب کشی. من همین کارو کردم. پوسیدگیهای ساده الان خیلی بدتر شدن اون عصب کشیم به هر حال مثل اولش نمیشه هر کار کنن.  

2706