2733
2734
عنوان

بحث زندگیمه

78 بازدید | 15 پست

سلام خانوما 

این اکانت دوستمه اومدم یه سوال بپرسم نظرتون رو بدونم 

21 سالمه دبیری میخونم ترم 5 ام تقریبا

بعد الان زده به سرم کنکور بدم پزشکی بخونم 

ولی بیشتر مسیر رو اومدم یکم از درسم مونده و انصرافم حدود 500 میلیون باید جریمه بدم 

شرایطش بد نیست ماهی 7 تومن میگیرم الان ، سه روزم هست دانشگاهم در هفته ولی رشتمو هم دوست ندارم درسم خوب بود به ناچار اومدم 

الان چیکار کنم 

هم واسه کنکور شروع کردم مدتیه 

هم اینو بیشتر راهشو اومدم

توروخدا نظرتونو واضح بگید 

دخترم همه شرایطمو تغییر میده رشتم

از کجا معلوم پزشکی بیاری

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب تا نیارم انصراف نمیدم  ولی اگه بیارم نمیدونم برم یا نه

یه جمله هس میگه نقدتو نده نسیه

بنظرم اینی ک میخونی هم خوبه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

از مسیر پزشک معلمی وارد شو

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

اینو تموم کن بنظرم. 

تابستونم چند واحد بردار ک زودتر تموم شه، بعد ایشالا برا پزشکی امتحان بده، در آخر میشی پزشک آموزش و پرورش. مطب هم میتونی بزنی، ینی یجورایی دوتا درآمد داری. 

همکاربابای من همینکارو کرد

اینو تموم کن بنظرم.  تابستونم چند واحد بردار ک زودتر تموم شه، بعد ایشالا برا پزشکی امتحان بده، ...

اخه میوفتم کنکوریه 405 که هم باید یازدهم ترمیم بزنم هم دوازدهم 

نمیشه 

ولی دوست ندارم از دستشم بدم

دبیری زیسته

خیلی دو راهیه بدیه 

همین الانم برای این کنکور نشستم خوندم دو ماهیه 

هزینه کردم

نشستم خوندم مدتیه

کنکور شرایط نداره خیلی خرابه

2706