2733
2739

نه اصلا ارزش نداره یعنی بهترین رشته ریاضی که برق هستم بیاری بازار کار نداره فوق العاده هم سخته همه رشته هاش و بدون بازار کار

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

بله راضی ام😍

تلاش کن دانشگاه های خیلی خوب قبول شی مثل شریف تهران

خیلی راحت فرصت مهاجرت داری

البته باید در کنارش خیلی تلاش کنی و نرم افزار مرتبط با رشته و کلی مهارت یاد بگیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا ارزش نداره یعنی بهترین رشته ریاضی که برق هستم بیاری بازار کار نداره فوق العاده هم سخته همه ر ...

ای خدا ! من الان رشته ام تجربیه ولی اصلا رشته مو دوس ندارم پس من چی کار کنم 🤦‍♂️

2731
ای خدا ! من الان رشته ام تجربیه ولی اصلا رشته مو دوس ندارم پس من چی کار کنم 🤦‍♂️

هرچی علاقه داری برو. من اگه به گذشته برگردم باز هم ریاضی می رم. چون با ریاضی حال می کنم. البته از مدرکم استفاده نکردم. چون هم خوب درس نخوندم هم  رشته دانشگاهی رو خوب انتخاب نکردم

2738

تو اول ببین چه رشته ای دوست داری   به نظرم تجربی باز خیلی تنوع رشتش بیشتره اگه رشته های تاپ بیاری که عالیه اگه حوصله نداری بخونی میتونی رشته های آسونشو بخونی که شب امتحانم بخونی نمره خوب میگیری و میتونی تا دکتری راحت بری

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
خب الان برای مهاجرت چقدر پول لازمه؟ 

بستگی داره به خیلی چیزا 

اینکه فول فاند باشی پارشال فاند باشی یا خودت بخوای هزینه‌ها رو بدی که بشه سلف فاند

فول فاند باشی هزینه ای نداره 

برای مقطع دکتری راحت تره چون پوزیشن بیشتری هست برای فاند گرفتن ولی برای ارشد هم میرن بچه ها 

دقیقا در جریان ریزهزینه ها نیستم چون فعلا در این پروسه نیستم خودم 

اگر دانشگاه دولتی باشی باید پول بدی مدرک رو هم آزاد کنی 

تو اول ببین چه رشته ای دوست داری   به نظرم تجربی باز خیلی تنوع رشتش بیشتره اگه رشته های تا ...

حقیقتش اصلا از پزشکی و دندون و دارو و .. خوشم نمیاد خودم به خاطر بازار کارش اومدم تجربی ما الان سخت پشیمونم 

ریاضی خیلی دوس دارم ، هر زمان که خواستم تغییر رشته بدم همه گفتن بازار کار نداره پشیمون شدم . توی رشته تجربی ادامه دادم دوباره بعد یه مدت پیشمون شدم