2752
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7070 بازدید | 366 پست
اگه مسخره ام نمی‌کرد اعتماد بنفس داشتم  اگه میزاشتن تنهایی کاریو انجام بدم الان انقد از انجام ...

نمیترسیدم*

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمتر تشویقم میکردن به دفاع از خودم

چرا یبار جلو دهن من پرزبونو نگرفتن که هرکی اومد دلش خواست رامم کنه 

کاش از چهرمم کمتر عیب میگرقتن و سر هر دعوای خیلی خیلی خیلی کوچیکی کل صورتمو تخریب نمیکردن 

کاش بیشتر مراقبم بودن 

کاش به همه اعتماد نمیکردن

کاش منو انقد قوی نمیدیدن ک هیچ وقت پشتم نباشن

کاش انقد حرف مردم براشون مهم نبود

کاش بدنیام نمیاوردن کاش

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2731

اگ لوس بارم نمیووردن بهتر بود برام 

اگ همیشه مواضبم نبودن بهتر بود

چون میتونستم مستقل باشم همیشه انق حواسشون بهم بود نزاشتن رو پای خودم وایسم اگ خجالت نمیکشیدن میگفتن تو راه نرو ما راه میبریمت:/

اگ همش نمیگفتن تو دختری و نباید با پسرا تو فامیل بازی کنی انق معذب نبودم الان 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

باعث نمیشدن انقد نسبت ب خودم بی توجه باشم و بهم میگفتن منم ارزشمندم و دخترام ارزشمندن

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌

بابام ک خیلی ساله فوت کرده

اما اگ مادرم و داداشم خودخواه و تعصبی نبودن

اگ درکم میکردن

اگ حق انتخاب بهم میدادن

اگ محدودم نمیکردن

اگ ب جرم دختر بودن ساکتم نمیکردن و مجبورم نمیکردن همیشه مطیعشون باشم

اگ مامانم برای خودشیرینی برای پسرش دروغ نمی‌گفت و ب من تهمت دروغ گفتن نمیزد

اگ داداشم بهم توهین نمیکرد 

اگ برای من حق و حقوق طبیعی انسان بودن قائل میشدن خیلی زندگی بهتر و آدم شادتری میبودم 

اگر پیر نبودن

اگر به همدیگه احترام می ذاشتن

اگر حاصل ازدواج دومشون نبودم که خواهر و برادرام ازم متنفر باشن

اگر توی در و همسایه آبرو دار بودن

اگر خسیس نبودن و به خاطر ساده ترین نیازهام بدترین حرفهایی که روم نمی شه نمی شنیدم

اگر اینقدددر محدودم نمی کردن به خدا من بچه خیلی مثبتی بودم ولی اینا روانی بودن

اگر 😭😭😭

جالبه جلوی بقیه خیییلی خودشونو خوب نشون می دن بخشیش هم من مقصرم که تودار بودم و آبروشونو نبردم

تاپیکت بغضمو شکست اسی اولین باره یه جا حرف از این چیزا می زنم😭💔

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"

پذرمادر فک میکنن با محدودیت بیش از حد دارن به بچشون لطف میکنن ولی من با محدودیتی ک بهم دادن چهار تا ادم ندبدم قبل ازدواج حتی نتونستم با دوستای دخترم ارتباط داشته باشم چهارتا چیز یاد بگیرم خودشون ساده بودن منم به طبع ساده  بودم ازدواج کردم رفتم تو به خانواده گرگ  ک نتیجه اش شد تو خودم ریختن و افسردگی ک الان گریبانم شده خدا از خانواده شوهذم نگذره با خنده میگپ تو خیلی ساده ای ولی عوضی بازیاشون رو روم پیاده میکنن  

2706