2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین یه وقتایی فگر میکنی مغزت قفل کرده 

نمیدونی باید چیکار کنی اما سعی کن جدی باشی دعوا بجا شوخی بجا 

نزار اونا بگن چیکار کنین ،بگو برنامه داریم اگه وقت داشتیم فلان کارم میکنیم مثلا بچه ها میگن بریم حیاط 

قبول نکن بگو برنامه داریم

2731
نه کم کم دستت میاد 

میشه بگین کلاستون چطوری بود ؟

در حدی بود که بشه درس داد و اینا ؟

من جایگزین رفته بودم خیلی شلوغ بودن پسرم بودن بعد ی لحظه ساکت میشدن دوباره کلاس میرفت رو هوا

عالی بود،نمیدونم چرا،شاید چون تو خانواده هم ارتباطم با بچه ها خوب بود اخلاقشان دستم بود، اولین روزی که رفتم سر کلاس،اولین سال ،تا ۱۵ سال بعد که استخدام شدم و اولین کلاس بعد استخدام ....

هیچ وقت تو مدیریت کلاس کم نیاوردم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

سلام. من تازه از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شدم. اونم با محصل های هنرستانی که اختلاف سنی زیادی باهاشون نداشتم.  سختم بود یکم. ولی باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشی. روزای اول هم سفت بگیر . وا نده که دانش آموز سوارت بشه. خوش تیپ و خوش پوش هم برو کلاس. از لحاظ علمی هم قبلش یه مطالعه کن و برنامه داشته باش واسه کلاست.

2738
ببین یه وقتایی فگر میکنی مغزت قفل کرده  نمیدونی باید چیکار کنی اما سعی کن جدی باشی دعوا بجا شو ...

من امروز جایگزین رفته بودم بعد کلاس شلوغ بود پسرم بودن تهدید میکردم به جریمه و دفتر و اینا ی لحظه ساکت میشدن بعد دوباره کلاس میرفت رو هوا 

میترسم کلاس خودمم اینطوری باشه 

ب نظرت اگه کلاس خودم بود بچه ها حساب میبردن آخه میگم شاید جایگزین بودم اینطوری شد

سلام. من تازه از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شدم. اونم با محصل های هنرستانی که اختلاف سنی زیادی با ...

من ابتدایی ام 

بعضی وقتا جایگزین میرم کلاس رو هواس تهدید میکنم به جریمه و اینا داد میزنم ساکت نمیشن ولی  مثلا معلمای دیگ میان کار دارن بچه ها کاملا گوش میدن حس میکنم مشکل از منه

من ابتدایی ام  بعضی وقتا جایگزین میرم کلاس رو هواس تهدید میکنم به جریمه و اینا داد میزنم ساکت ...

ابتدایی نمیدونم چ جوری

ولی دبیرستان نباید زیاد رو بدی 

از اول باید جدی و سخت گیر باشی .

نمیتونی از روز اول همه چی بدونی 

کم کم با تجربه دستت میاد 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706