2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سز

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2731

سزارین شدم شکر خدا عالی بود نه درد داشتم نه عوارض دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سزارین 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

من اطرافیانم همه سزارین انجام دادن و هیچ مشکلی نداشتن خدایی بالاخره اون درد و اینا شما یه کیسه صفرا و اپاندیسم‌عمل کنی بخیه و درد داره ولی خب به ریسک طبیعی نمیارزه من خودم طبیعی و بخاطر بی تجربگی دکترا هیچوقت انجام نمیدم 

من دوتا سزارین داشتم به نظر دکتر. درد زیادی نداشتم شب اول و روز اول با پمپ درد و شیاف قابل کنترل بود. توی خونه م که رفتم مرخص شدم درد نداشتم. فقط من بعد عمل جراحی مشکل یبوست برام پیش میاد که خب اذیت کننده ست. یعنی چندهفته هربار درگیر شدم یکبارم بستری شدم ازشدت درد.

2706