2733
2734
عنوان

ماهی یک میلیون پس انداز مخفی دارم برای خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 93 پست

حلاله خیالت راحت

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پول و میده ومیگه واسه خودت حلال

اگه برا خرج خونه و بچه هات اشکال داره

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2731
من پرسیدم گفتن اگه شوهر راضی نباشه حرامه . باید یبار رضایتشو بپرسی برا همیشه💔

عزیزم روانشناس گفته زندگی مشترک یعنی مشترک تو هر چیزی آقا بیرون خونه کار میکنه خانم توی خونه تو هرچیزی سهیمن کلفت که نگرفته بشور بپز کنه ول کن حرف اونارو منطقی نگاه کنی خانم حقشه هر ماه یه پول برای آرایشگاه و رسیدگی به روح و روان خودش بگیره حالا این خانم دوست داره پول رو خرج آرایشگاهش نکنه و پس انداز کنه

یه تومن که‌چیژی نیست من پیش خودم می گم یا پول باید زیاد باشه پس انداز کنم یا اصلا پس انداز نکنم الان ...

اگه هرماه یا دوماه یبار یه تکه طلای کوچولو ،ولو ۵۰۰سوتی بخری

میدونی سر سال ۱۲میلیونت میشه مثلا ۱۵میلیون؟

یا میتونی از اپلیکیشنای مختلف  وام بگیری امون ماهی یه تومنو قسط وام بدی

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
بله عزیزم چرا حلال نباشه داری تو خونش زحمت میکشی اگه مستقیم بگی و بهت نده حلاله غیرمستقیمش

هر چی بخوام بخرم بهم پول میده 

ولی من خیلی کم خرجم 

اصلا آرایشگاه و اینا شیش ماه یه بار میرم 

اهل قر و فر و ناخون و مژه و کراتین و لیفت و ...اینا نیستم 

میخوام از این به بعد ماهی دو تومن پس انداز کنم 

میخواستم ببینم حلاله یا نه

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
2740
مثلا چی بگم بهش 

هیچی. حلاله شما فرض کن اجرت المثلته ( پولی که باید بابت امور منزل به زن داد )

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
 عزیزم روانشناس گفته زندگی مشترک یعنی مشترک تو هر چیزی آقا بیرون خونه کار میکنه خانم توی خونه ت ...

حرف حساب 🤌

هر چی بخوام بخرم بهم پول میده  ولی من خیلی کم خرجم  اصلا آرایشگاه و اینا شیش ماه یه بار ...

خب پس بهش همینو بگو که میخوای یه پس انداز واسه آینده بچه هات داشته باشی نگو خودت که جبهه میگیره وقتی پول میده بذار بدونه که حس بد نگیری خودتم

چجوری پس انداز میکنی؟

وام خونگی ثبت نام میکنم 

هر ماه که شوهرم پول به حسابم میریزه 

یک میلیون برای وام میره 

شوهرم اصلا ازم نمیرسه که پولتو چکارش میکنی 

فقط آخر ماه میگه پول داری یا تموم شده 

منم میگم تموم شده

عزیزم روانشناس گفته زندگی مشترک یعنی مشترک تو هر چیزی آقا بیرون خونه کار میکنه خانم توی خونه ت ...

خب اون پولی ک داده برا ارایشگاه و ... ک مال خودشه دوس داشته باشه پس انداز کنه اشکال نداره . ولی اون بخشی ک برا خرجی خونه داده رو میگن راضی نباشه حلال نیس 

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
 اگه ب عنوان نفقه این پول رو میده خب شما مختاری هرکاری خواستید انجام بدین فقط با همون پول یا ...

اون اصلا نمیرسه پول رو چکار میکنی 

فکر میکنه خرج خودم و بچه هام میکنم

2706