2737
2739
عنوان

ماهی یک میلیون پس انداز مخفی دارم برای خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 93 پست
مگه شاغلی که شوهرت ازت می‌پرسه چقدر پول داری؟ 

نه مثلا آخر ماه میگه چقد تو حسابت مونده 

برای اینکه ببینه در طول ماه چقد خرج کردیم

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
نه مثلا آخر ماه میگه چقد تو حسابت مونده  برای اینکه ببینه در طول ماه چقد خرج کردیم

یعنی از پولی که ماهانه بهت میده؟ خب بگو از ماهانه‌م انقد مونده. نگو هر چی پول دارم انقدره. ولی درکل نباید ازت سؤال کنه. شوهرم ماهانه‌ای که به من میده میزنه توی مخارج. چه خرجش کرده باشم چه نکرده باشم. میگه مال خودته. هرکاری دوست داری باهاش بکن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیزدلم اصلا نگران نباش بهت قول میدم وقتش که برسه تعجب میکنی چجوری همه چی راست و ریس شد انگاری ...

شرایط خیلییی سختیه عزیزم...سنم حساس شده و دارم میترسم و ناامید میشم...با ذکر و نماز و دعا خودم اروم نگه میدارم  

همه میگن وقتش نشده...همممه جوونی من رفت پس کی وقتشه اخه    

شرایط خیلییی سختیه عزیزم...سنم حساس شده و دارم میترسم و ناامید میشم...با ذکر و نماز و دعا خودم اروم ...

عزیزدلم چند سالته مگه؟

منم بین دوستا و اشناها جزو اخرین نفرا بودم که ازدواج کردم اما خداروشکر از بعضیاشون شرایط زندگیم خیلی بهتره 

ناامید نشو اصلا سعی کن منتظر نباشی این روزا باید دختر و پسر یه اشنایی قبلی داشته باشن و ازدواج سنتی خیلیی کم شده

2731