2752
2734
عنوان

خون ریزی زیاد تو پریودی باعث میشه پریودی زود تموم بشع

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 36 پست
تو یکساعت دوتا نوار عوض کردم اونم پر گفتن سقط نگران شدم  چون اصلا درد پریودی ندارم  مثل ...

سقط درد داره ده برابر پریودی .بی حالی شدید خونریزی خیلی بیشتر از پریودی و زایمان .خونریزی بصورت دوره ای مثلاً هر نیم ساعت خونریزی شدید که ننوار بهداشتی کفایت نمیکنه باید روی تخت بیمارستان باشه طرف کل خونه گند زده میشه تجربه شخصیم بود.به هر حال شما باید آزمایش خون نه بیبی چک بدید و مطمین شید میتونی بری بهداشت محله و از اونا کمک بخوای راهنماییت میکنن

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
پدرت حرف درستی زد اعتقاد منم همینه .می‌خوان تفکراتشون رو بکنند تو حلقت🤮

آره دقیقا اکثرا

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو روز اول پریودی لکه بینی دارم روز سوم چهارم خونریزی نسبتا شدید از روز پنجم تا هشتم خونریزی کم روز نهمم کاملا قطع میشه.هر ماه تقریبا دو سه روز جلو میندازم.این ماه 6 روز جلو انداختم نگرانم

2731
من دو روز اول پریودی لکه بینی دارم روز سوم چهارم خونریزی نسبتا شدید از روز پنجم تا هشتم خونریزی کم ر ...

نه کاملا ولی تقریبا منظمه.اگه میخوای خیالت راحت باشه برو دکتر

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵