2733
2734
عنوان

خون ریزی زیاد تو پریودی باعث میشه پریودی زود تموم بشع

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلیم عالی و نشون از گرم‌بودن رحمت. اره و زود همه چی میاد پایین و رحمت پاک میشه

زیاد خوب یا ن؟ اخه دوست من میگع هر پریودی ، فقط سهدیا چهارتا نوار استفاده میکنه، میگه دوماه یکبار یک بسته نوار میخرم...

2731
شربت فروگلوبین بخور عالیه  اگه گوشت دوست داشتی جیگر گوسفند خوب بود قرص کمر سه تا+ جوز هندی سه ...

فشاره من تو پریودی می افته به زیره ۸ چی کار کنم عزیزم ؟؟؟ عرق سرد میکنم 

زیاد خوب یا ن؟ اخه دوست من میگع هر پریودی ، فقط سهدیا چهارتا نوار استفاده میکنه، میگه دوماه یکبار یک ...

جالب نیست نباید کم باشه تا این اندازه

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
جالب نیست نباید کم باشه تا این اندازه

تازه به من میگفت، تو زیادی، البته خیلی حساس ، به پد، وباید سریع تعویض کنم ، نمیتونم یک پد بزارم صبح تا شب، 

من حس میکنم اون دیگه خیلی کمه، وگرنه یک بسته ، یا یک بسته نیم ، در طول یک قائدگی نرماله

تازه به من میگفت، تو زیادی، البته خیلی حساس ، به پد، وباید سریع تعویض کنم ، نمیتونم یک پد بزارم صبح ...

بله در یک قاعدگی عالی یک بسته و نیم مصرف میشه

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

خونریزی زیاد به مرور باعث میشه خودت تموم شی😕

من همینطور بودم و دکتر رفتم بهم قرص داده تا کنترل بشه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
من ۳ روز پریود شدیددددد دارم ، خیلی شدید ، تا روز پنج م ، لکه بینی دارم .....حالا نمیدونم دیگه مشکل ...

خوب پریودی دیگه .مگه همیشه اینجور نیست ؟واسه چی نگرانی؟دلیل خاصی داره ؟علایم دیگه داری؟

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
خونریزی زیاد به مرور باعث میشه خودت تموم شی😕 من همینطور بودم و دکتر رفتم بهم قرص داده تا کنترل بشه

پدرت حرف درستی زد اعتقاد منم همینه .می‌خوان تفکراتشون رو بکنند تو حلقت🤮

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵
2706