2737
2739

سلام 

من پارسال کنکور داشتم ولی قبول نشدم

امسال هم چیزی نخوندم 

یک ماه بعد امتحانات ترمیم معدلمه که ۵۰ درصد باعث قبولی میشه ۵۰ درصد هم کنکور

من الان اصلا اصلااااا چیزی برای کنکور و امتحان نخوندم خیلی دیر اقدام کرد یک سال تمام افسرده بودم 

الان هم اگه قبول نشم پدرم مجبورم میکنه ازدواج کنم 

شما راهنماییم کنین تو یک ماه اگه فقط برای امتحانات ترمیم معدل بخونم امکانش هست دانشگاه قبول بشم؟ رشتم انسانیه 

چون برای کنکور واقعا دیر شده

بستگی دانشگاه کجا چی بخوای

ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور ک قبولی از الان

دولتیم خیلی رشته هاش الکیه میاری

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
دولتی بدون آزمون هم داره حتی شما امتحان نهایی هارو بخون در حد ۱۰ درصد هم بزنی اوکیه

کنکور ده درصد بزنم؟

ینی الان فقط و فقط روی نهایی تمرکز کنم تمومه؟

حداااقل میتونم مدیریت یا نمیدونم اقتصاد و اینا بیارم

واسه نهاییا بخونی

مثل این میمونه واسه کنکورتم خوندی

خیلی خوب اختصاصیارو بخون

مثلا از رو کتابای فرمول بیست

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2706