2752
2734
یا هم میتونی همایش هارو ببینی عزیزم فقط خیلی باید ساعت مطالعت بالا باشه

از الان باید از چند ساعت شروع کنم؟

میتونم برای کنکور فقط عربی و فنون رو بخونم ولی نهایی همه درسارو افتادم و باید ترمیم کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از الان باید از چند ساعت شروع کنم؟ میتونم برای کنکور فقط عربی و فنون رو بخونم ولی نهایی همه درسارو ...

ببین گلم فعلا فقط و فقط تمرکزت روی نهاییا باشه بیخیال کنکور

از روزی 9 تا 10

بتونی ببری 12 عالیه

بعد امتحانات خرداد برو همایش ببین

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
2731
یه ماه بعد نهاییمه..

میدونم نهایی تو یک ماه نمیتونی ۱۲ رو بخونییی ؟تستی که نیست کتاب خودته فقط 

هر چی واسه ۱۲ خونیدی تو کنکورم خط بزن یکم ۱۰یازده درس اسون بخون مثلا روانشناسی اقتصاد اینا  

ببین از همین الان شروع کن،فقط شروعش سخته بعد از یه هفته میفتی رو دور خوندن و مطمئن باش قبول میشی.الان انقد تعداد شرکت کننده ها کم شده که راحت قبول میشی،حالا کدوم شهر و دانشگاه بستگی به تلاشت از الان داره

موقع نهایی خوندن دیگه تست نزنم؟

نه چون وقت نمیاری

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
پس از فردا بدون تست شروع میکنم... کنکور هم سعی میکنم حداقل عربی و یه درس سخت دیگه رو کمی بخونم تا ک ...

افرین عزیزم

هنوز کلی وقت داری

ببین شروع کن واسه نهایی بخون،موقع خوندن گوشیت رو بذار یه اتاق دیگه که هی برنداری وقتت رو بگیره،با خودت قرار بذار مثلا هر ۳ ساعت که خوندی میتونی ۳۰ دقیقه گوشی کار کنی.بعد از نهاییت هم اون درس هایی مه برات آسون تره و زودتر یاد میگیری و بخون