2737
2739

ممنون میشم دستور پختتون رو بگید.

همین طور استانتون چون جاهای مختلف روشها متفاوته.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من نخود رو جدا میپزم بعد پیاز داغ و سیر داغ میکنم فلفل میزنم روش آب میریزم میزارم جوش بیاد برنج و سبزی و نخود پخته رو تو آبجوش میریزن میزارم آبش خوب کشیده بشه بعد یه تخم مرغ به دوغ میزنم به اش اضافه میکنم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من ساده ترین روشم و از فامیلمون که اطراف استان فارسن یاد گرفتم 

پیاز داغ فلفل نمک زردچوبه بعدش اسفنجاج بعدم دوغ و برنج ریز محلی

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738

من دستور کلیشو بلدم ولی خودشو نمیتونم خوب دربیارم😅ماست رو با یه دونه تخم مرغ و چند قاشق ارد هم میزنن یکدست که شد آب میریزن میزارن رو گاز.یه پیمانه برنج خام و چندتام فلفل سبز میندازن.هم میزنن تا جوش بیاد.جوش که اومد سبزی و نخود پخته رو میریزن و میزارن بپزه در نهایتم نمک و تمام

من ساده ترین روشم و از فامیلمون که اطراف استان فارسن یاد گرفتم  پیاز داغ فلفل نمک زردچوبه بعدش ...

ممنون عزیزم.

دوغ رو کی میریزی ؟ مقادیرش چقدره؟

من عاشق آش دوغ هستم 😍 

منتها خودم بلد نیستم بپزم 

اگر کسی رسپی خوبی گفت لایکم کنین

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
امروز عجیب هوس آش دوغ کردم تا حالا هم نپختم تصمیم گرفتم با یخه رسپی خوب از دوستان گل نی نی سایتی برم ...

فکر کنم دوغ محلی بخواد 

همسایه ما لر هستن اهل خرم آباد اینقدرررر خوشمزه درست میکنه خانومه خیلی هم با سلیقه است چند بار برامون آورد ولی من خجالت میکشم بپرسم ازش😂 

کاربری دست دونفره ، تاپیک های فان و بی محتوا مال خواهر کوچکترم هست بنده گردن نمیگیرم 
من نخود رو جدا میپزم بعد پیاز داغ و سیر داغ میکنم فلفل میزنم روش آب میریزم میزارم جوش بیاد برنج و سب ...

مرسی عزیزم.

تخم مرغ کامل؟ یعنی زرده هم هست؟

بعد آش به روش شما غلیظه یا رقیق؟

ممنون عزیزم. دوغ رو کی میریزی ؟ مقادیرش چقدره؟

بببخشیذ بجای دوغ گفدم اش 🤣 نگا من واسه اینکه ترش تر بشه برنج و با دوغ میزارم له بشه هروقت پیاز داغت خوب سرخ شد برنج و دوغ رو بریز اسفناجم یا قبلش یا بعدش ساده ترین روشه البته بگم کلللل فامیل از خارجی تا ایرانی میان میگن ازون اش دوغت بپز تروخدا 🥲😂 عالیع 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706