2737
2739
عنوان

یکی تو اینستاگرام پیگیر شوهرمه

364 بازدید | 33 پست

بچه ها من خیلی استرس دارم ، من پیج شوهرمو دارم پیجشم کاریه و کلا مکانیکی و صوتی تصویریه و تقریبا من ادمینشم و ۹۹ درصد فالوراش پسرن مابقی فامیل و ایناس، چندروز پیش یه دختر اومد فالوش کرد دیدم همشهریه زیاد انگولک نکردم و حتی از خودشم سوال نکردم چون مطمعن بودم میگه نمیشناسم، دیشب کرمم گرفتم پاشدم فالو دختره رو ورداشتم، الان صب دیدم دوباره فالو کرده دختره، چیکار کنم خیلی کنجکاوم نمیدونم شرایط ب نظرم استرسی بیاد یا نه، چطور بفهمم کیه و چرا فالو میکنه و پیگیره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ببین اگ ب شوهرت اطمینان داری زندگیو براخودت زهر نکن ...

من شوهرم قبلا (قبل من) با یه خانومی محل کارش تا پای ازدواجم رفتن دختره ام حتی تا اوایل ازدواجمون همش ب شوهرم پی ام میداد اما شوهرم بلاک کرد و محل نداد...

الان حتی تو یه محل کار هم هستن و باهم هم شیفتن اما چون از شوهرم مطمعنم برام مهم نیس و حساس نیستم

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706