2737
2739

کلا باید آروم غذا بخوری تا بهتر هضم بشه

تایم گرفتن اشتباهه

یهو می بینی تایمت داره تموم میشه شروع میکنی به تند تند خوردن

خودت را چگونه ساختی؟؟؟!!!                                                          زخم به زخم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیره دیگه   من به شخصه اروم غذا میخورم مثلا 5تا لقمه 3.4دقیقه

خوبه که آرام میخورید من خیلی سریع میخورم مثلا ۳کفگیر برنج ۵دقیقه تمام میکنم و همین موضوع باعث پرخوری و اضافه وزنم شده

2731
خوبه که آرام میخورید من خیلی سریع میخورم مثلا ۳کفگیر برنج ۵دقیقه تمام میکنم و همین موضوع باعث پرخوری ...

اره من خیلی لاغرم ..ولی به تند خوردن م چاق نشدم شاید باورت نشه من با قد166 وزنم42بیشتر نیست  

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
اره من خیلی لاغرم ..ولی به تند خوردن م چاق نشدم شاید باورت نشه من با قد166 وزنم42بیشتر نیست   & ...

عزیزم ناراحت نباش خدا سلامتی بده هرکس از یه چیز رنج میبره من باقد۱۵۸وزنم۷۵😑

اره من خیلی لاغرم ..ولی به تند خوردن م چاق نشدم شاید باورت نشه من با قد166 وزنم42بیشتر نیست   & ...

سعی کن نان و برنج و ماکارونی و شیرینی زیاد بخوری سعی کن تندتر غذاتو بخوری روزی ۶وعده بخور

2740