2737
2734

وفادار هستن؟

میدونم از روی شغل نمیشه فهمید ولی به طور عمومی از تجربیاتون میخواستم بدونم

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوهرم نظامی و خوبه درکل فقط حرف حرف خودشه و خسیسه

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
شوهرم نظامی و خوبه درکل فقط حرف حرف خودشه و خسیسه

البته بگم خسیس برا پول تو جیبیه برا خوردو حوراک خوبه

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2738

شوهر خودم سپاهیه ..خوش اخلاق ومهربون وعاشق وخیلی هم توخونه دادی و بچه داری کمکم میکنه ..اصلا یدونس عشقم..دورش بگردم من..فامیلامونم هستن تواین شغلن خوبن ..اما نمیشه باشغل قضاوت کرد

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

شوهر من ارتشیه

مهربان با غیرت دلسوز وفا دار نجیب و‌همه چیز تمام  خانواده دوست‌ دست ودلباز

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
اره حسابه چطورین؟

خیلی خوبنننننن خداروشکر 

پسرخالمه خآنمشم گله خیلی خانمش همیشه از شوهرش تعریف میکنه ماعم که زندگیشونو می‌بینیم خیلی آروم و خوبه

دوتا پسر آقابزرگ کردن 

پسرخالم کمک دست زنشه خیلی، خیلی همو دوست دارن

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2706