2733
2734
عنوان

میشه بیاید لطفا دارم دق میکنم

90 بازدید | 6 پست

بچه ها دخترم عفونت ریه داشت ۱۸ماهشه

دو روز بستری بود

مرخص شد دکترش ۲تا اموکسی کلاو داد یکیش تموم اما دخترم دو روزه اسهال شدید شده امروز ده بار عوضش کردم

دکتر متخصص ریه نوبت نداره تا ۸اردیبهشت تلفنی هم اصلا ج نمیده دورم هست

بردمش متخصص اطفال گفت خوب شده بهش دیگه هیچی نده دو هفته دیگه ببر عکس رادیولوژی

بچه ها من استرس دارم

دیگه خداروشکر علائم عفونت هم نداره(سرفه های وحشتناکی که داشت و تب و تهوع)

الان تو برزخم نمیدونم چ کنم بهش بدم یا نه

اخه تو همینجا خوندم بچه هاشون مرخص شد اما…….

چیکار کنم این دکترشم خیلی عالیه فقط گفت پدی لاکت بدم واسه اسهال

بنظرتون علائمش رفت خوب شده؟اصلا داغون بود بچم

بله پروفایل خودمم  🌱 

گلم نگران نباش اسهال کنه و ویروی اینجوری دفع شه خیلی بهتر از اینه که بریزه تو ریه هاش بمونه.صددرصد کرونا بوده اخرشم ک اسهال شده اواخر مریضیش هست.نگران نباش ففط مراقب تب و کم نشدن اب بدنش باش ۲ ۳ روزه حل میشه اسهالشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم نگران نباش اسهال کنه و ویروی اینجوری دفع شه خیلی بهتر از اینه که بریزه تو ریه هاش بمونه.صددرصد ک ...

بنظرت پس شیشه دومشم بدم بهش همونطور ک متخصص ریه گفت؟یا حرف متخصص اطفالو‌گوش بدم ندم؟

بله پروفایل خودمم  🌱 
2731
اگردکترمیگه خوب شده شده دیگه دلتو بدنکن.اسهالشم برای انتی ببوتیکهای قوی که خورده اونم خوب میشه فقط ح ...

اخه این متخصص اطفال بود اون متخصص ریه اطفال

بله پروفایل خودمم  🌱 
بنظرت پس شیشه دومشم بدم بهش همونطور ک متخصص ریه گفت؟یا حرف متخصص اطفالو‌گوش بدم ندم؟

تا ریشه کن شدن عفونت حتما همون مقدار ک تجویز شده بده اموکسی رو‌.بعدشم بدنشو قوی کن چون انتی بیوتیک ضعیف میکنه دوباره سرما نخوره.اگه خلط داره بده شیشه دوم رو اگ سرفه و خلط نداره نده

تا ریشه کن شدن عفونت حتما همون مقدار ک تجویز شده بده اموکسی رو‌.بعدشم بدنشو قوی کن چون انتی بیوتیک ض ...

مرسی عزیزم ،ن خداروشکر دیگه نداره

بله پروفایل خودمم  🌱