2733
2739

پسرم بیماری خاص داره ولی مشکل خاصی فعلا نداره و مدرسه میره،از طرف مدرسه دارن میبرنش اردو،امروز تماس گرفتم با مدیردر مورد مکان و زمانش صحبت کنم گفت که اداره به ما گفته بچه هایی که مشکل دارن رو نبرید،یه جور با پسرت صحبت کن که راضی بشه،پسرم کلاس سوم ابتدایی 

از بعدازظهر همش میگه مامان فردا بیا رضایت نامه رو امضا کن،دلم خونه نمیدونم چی بگم بهش

نظری ندارید چجوری قانعش کنم

مكه كجا قرار برن ك اداره بخشنامه بده بگه نبريد؟🙄

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چه بیماری داره ؟

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
مدیر هم همینو گفت ولی عاشق اینه با اتوبوس بره با دوستاش باشه

خودتم باهاش سوار اتوبوس شو 

یا برای اینکه راضی شه یکی دوتا از دوستاشم با رضایت پدرومادر سوار ماشین خودتون کنین تنها نباشه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2740
عزیزم به مدیر مدرسه بگین پسرم دلش میشکنه دوست داره با هم سن هاش باشه بخاطر شرایطش اجازه بدین منم بیا ...

یه جور از طرز برخوردش هم ناراحت شدم راستش میتونست جور دیگه ای بگه

دوساعت فاصلست،خودمم خیلی ناراحتم

شما به پسرت بايد توضيخ بدي

ك با ماشين خودتون ميتونه شركت كنه

من چنن بچه خودم اين سني هست

كامل درك ميكنه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706